اوکی اکسچنج

بهترین پلتفرم‌های یادگیری برای کسب درآمد (Learn-to-Earn)

معرفی پلتفرم‌‌های یادگیری برای کسب درآمد

فرصت‌های کسب‌درآمد در صنعت کریپتو راه را برای بسیاری از مردم در سراسر جهان هموار کرده است. برای مثال، در حوزه ارز‌های دیجیتال می‌توانید از طریق بازی کردن، پیاده روی (حرکت برای کسب درآمد) و حتی یادگیری مطالب درآمد کسب کنید. در این مقاله از ارزتودی پلتفرم‌هایی که فرصت‌های کسب درآمد از طریق یادگیری به شما می‌دهند را به طور کامل معرفی می‌کنیم.

یادگیری برای کسب درآمد چیست؟

یکی از راه‌های جذاب ورود به صنعت ارز‌های دیجیتال، استراتژی یادگیری برای کسب درآمد است. احتمالاً تا به حال در مورد بازی برای کسب درآمد، استراتژی که در آن بازیکنان با رسیدن به دستاورد‌های بازی پاداش می‌گیرند، شنیده‌اید. البته علاوه بر این دو استراتژی، روشی به عنوان حرکت برای کسب درآمد نیز ظهور پیدا کرده‌اند. با روش Learn-to-Earn، کاربران می‌توانند برای افزایش دانش خود در مورد پروژه‌های ارز‌های دیجیتال و موضوعات مرتبط با بلاک چین، پاداش دریافت کنند.

صرافی‌های برجسته‌ای مانند بایننس و کوین‌بیس، مدل‌های یادگیری برای کسب درآمد را ارائه کردند. علاوه بر این، وبسایت ردیاب توکن محبوب کوین‌مارکت‌کپ، بستری را برای کسب درآمد در حین مطالعه فراهم می‌کند. این وبسایت، با پروژ‌های ارز‌های دیجیتالی که می‌خواهند خود را تبلیغ کنند و در مورد پروژه خود اطلاعات بیشتری به کاربران ارائه دهند، همکاری می‌کند. ‌

ایده اصلی پشت L۲E این است که یک کاربر واجد شرایط یک پروژه رمزنگاری را از لیست انتخاب می‌کند، ویدیو‌ها و مقالات آموزشی را مطالعه می‌کند، دانش خود را آزمایش می‌کند و سپس توکن‌های پروژه را در صورت اتمام موفقیت‌آمیز دوره به دست می‌آورد. هر پلتفرم L۲E حق دارد شرایط خاص خود برای شرکت‌کنندگان را مشخص کند. بنابراین، توصیه می‌شود قبل از شروع، “شرایط استفاده” را مطالعه کنید.

۱. پلتفرم بایننس

وقتی صحبت از صرافی‌های ارز‌های دیجیتال می‌شود، کمتر کسی است که اسم صرافی بایننس را نشنیده باشد. امروزه بایننس علاوه بر پلتفرم معاملاتی خود، طیف وسیعی از خدمات از جمله خیریه، لاچ‌پد، آزمایشگاه و آکادمی بایننس را ارائه می‌دهد. آکادمی بایننس برنامه یادگیری برای کسب درآمد خود را آغاز کرده است. این روش کسب درآمد در درجه اول برای کاربران عضو شده جدید در نظر گرفته شده و فقط برای حساب‌های تأیید شده در دسترس است. پروژه‌های یادگیری برای کسب درآمد معمولاً یک ماه طول می‌کشد. کاربران می‌توانند بخش “اعلان‌ها” را در وب‌سایت رسمی بررسی کنند یا حساب رسمی توییتر بایننس را دنبال کنند تا از رویداد‌های آتی به‌روز باشند. اطلاعات اولیه مشابه اطلاعات کوین‌مارکت کپ و کوین‌بیس است.

پلتفرم بایننس earn

کاربر تأیید شده این شانس را دارد که پس از مشاهده مطالب آموزشی و قبولی در آزمون، پاداش پلتفرم را دریافت کند. با این حال، ممکن است شرایط دیگری، مانند ری‌توییت کردن وجود داشته باشد. شرایط، برندگان احتمالی و طول کمپین‌ها متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز برای شرکت را تأیید کرده‌اید.

۲. پلتفرم کوین مارکت کپ

شناخته شده‌ترین وب سایت برای پیگیری اطلاعات قیمت‌گذاری دارایی‌های دیجیتال کوین‌مارکت‌کپ است. هر پروژه‌ای که می‌خواهد مورد توجه قرار گیرد، از آنجایی که در زمینه خود پیشرو است، به دنبال وارد کردن اطلاعات خود در این پلتفرم می‌رود. 

این پلتفرم علاوه بر خدمات محبوبی مانند نمودار قیمت ارز‌های دیجیتال، ارزیابی دارایی‌ها و صرافی، تقویم ICO و غیره، کمپین یادگیری برای کسب درآمد را نیز معرفی کرده است. این پلتفرم با پروژه‌های تأسیس شده و جدید همکاری می‌کند و طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ‌ایده اصلی این است که کاربر یک کمپین آموزش ارز‌های دیجیتال را انتخاب می‌کند، مطالب ویدئویی را می‌بیند، فعالیت‌هایی را برای ارزیابی اطلاعات به دست آمده تکمیل می‌کند و سپس برای پروژه‌ای که انتخاب کرده است، توکن‌هایی به دست می‌آورد. در حال حاضر دو کمپین مربوط به پروژ‌ه‌های ترون و نحوه استفاده از وب‌۳ در زنجیره BNB، در این پلتفرم فعال هستند.

۳. پلتفرم کوین بیس

پس از بایننس، کوین بیس دومین صرافی محبوب ارز‌های دیجیتال است. در واقع، میلیون‌ها آمریکایی در این صرافی که بزرگترین صرافی در کشور است، ارز‌های دیجیتال را خریداری و معامله می‌کنند. Coinbase Earn که در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد، تاکنون عملکرد خوبی داشته است. برای شرکت در کمپین باید در یک کشور واجد شرایط زندگی کنید، ثبت نام کنید، حساب خود را اعتبارسنجی کنید و پروژه ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کمپین‌های کریپتو حداکثر تعداد شرکت‌کننده دارند و فقط برای مدت کوتاهی در دسترس هستند. با این حال روند پروژه همان چیزی است که قبلاً گفته شد. یک کاربر واجد شرایط یک کمپین فعلی را انتخاب می‌کند، مطالب آموزشی را تماشا می‌کند، آزمایش می‌دهد و برای پروژه‌ای که مطالعه می‌کند توکن‌هایی اعطا می‌شود. میزان دریافت پاداش پروژه‌ۀای با یکدیگر متفاوت است. اگر دوره را با موفقیت به پایان برسانید، می‌توانید هر چیزی بین ۱ تا ۱۵ دلار دریافت کنید.

۴. اپلیکیشن لت می‌ اسپیک (Let Me Speak)

برنامه Let Me Speak اپلیکیشنی برای یادگیری زبان انگلیسی است که به کاربران با ارز‌های دیجیتال پول پرداخت می‌کند. این برنامه، بین کسانی که قصد تقویت و افزایش دانش انگلیسی دارند به شدت محبوب شده است. LMS اکنون در اپ‌استور قرار داده شده است؛ با این حال سازندگان قصد دارند به زودی آن را در گوگل پلی نیز لیست کنند. کاربران در ازای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند، توکن‌های LSTAR در بازی دریافت می‌کنند.

اپلیکیشن زبان یادکیری برای کسب در آمد

این توکن‌ها را می‌توان با استیبل کوین USDC مبادله و در کیف‌پول‌های مختلف برداشت کرد. برای کسب درآمد در LMS باید تمرینات روزانه اسپیکینگ، املا و گرامر را به پایان برسانید. تنها پس از ثبت نام و خرید کاراکتر NFT امکان دسترسی به ویژگی‌ها اعطا می‌شود. در حال حاضر، هزینه خرید کم‌ترین کاراکتر ۴۵ دلار است. چهار سطح نادر و متفاوت برای کاراکتر‌ها وجود دارد. هر کاراکتر ویژگی‌های منحصر به فرد خود را که میزان درآمد کاربر را تعیین می‌کنند، دارند. هر چه شخصیت خاص‌تر باشد، درآمد افزایش می‌یابد.

کلام آخر

همانطور که می‌بینید، را‌ه‌های کسب درآمد از ارز‌های دیجیتال بسیار زیاد است. شما می‌توانید بدون خرج کردن و خرید یک ارز دیجیتال صاحب آن شوید. از آنجایی که استفاده از استراتژی یادگیری برای کسب درآمد دو سر برد است، معمولاً یکی از سودمندترین راه‌های کسب درآمد است. چرا که سرمایه‌گذاران و تعداد پذیرندگان پروژه‌های جدید ارز‌های دیجیتال با افزایش آگاهی افزایش می‌یابند. کاربرانی که از این استراتژی برای کسب درآمد استفاده می‌کنند نیز می‌توانند با قبولی در آزمون‌ها، توکن‌های پروژه را دریافت کنند.

سوالات متدوال

سوالات متداول


یادگیری برای کسب درآمد (Learn-to-Earn) چیست؟

یادگیری برای کسب درآمد روشی است که کاربران می‌توانند برای افزایش دانش خود در مورد پروژه‌های ارز‌های دیجیتال و موضوعات مرتبط با بلاک چین، پاداش دریافت کنند.

چه پلتفرم‌هایی روش یادگیری برای کسب درآمد را ارئه می‌دهند؟

صرافی‌های بایننس و کوین‌بیس و همچنین سایت کوین‌مارکت‌کپ.

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
۱ دیدگاه

۱ دیدگاه. نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  • زهره حامدی
    ۱۷دی ۱۴۰۱ ۲:۵۶ ب٫ظ

    کسی تا حالا تونسته از این پلتفرما به این روش درامد کسب کنه؟
    بایننس که ما تحریمیم نمیشه بقیه پلتفرما چی؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست