مجموع خروجی‌های بایننس به ۳.۳۵ میلیارد دلار رسید

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، معتقد است که اگرچه داده‌ها نشان می‌دهد که دارایی‌های کریپتو در هفته گذشته با نرخ افزایشی از صرافی‌های متمرکز خارج شده‌اند، اما ممکن است اوضاع آن‌قدر که به نظر می‌رسد بد نباشد.

ژائو زمانی این حرف را می‌زند که ابزارهای تحلیلی پیشرو مانند نانسن و دیفای‌لاما همگی افزایشی را در جریان خروجی صرافی بایننس طی هفت روز گذشته پس از اخبار مربوط به شکایت SEC علیه این شرکت شناسایی کرده‌اند.

طبق گزارش نانسن طی هفت روز گذشته، حدود ۲.۳۶ میلیارد دلار دارایی از صرافی بایننس و ۱۲۳.۷ میلیون دلار از بایننس آمریکا خارج شده است. به طور کلی موجودی صرافی ۵.۷٪ یا تقریباً ۱ میلیارد دلار در هفت روز گذشته کاهش یافته است.

ژائو در توییتی در ۱۰ ژوئن ادعا کرد که برخی از داده‌های خروجی مبادلات ممکن است مغرضانه باشد؛ زیرا برخی از تحلیل‌های شخص ثالث تغییرات در دارایی‌های تحت مدیریت را به عنوان “خروجی” طبقه‌بندی می‌کنند که شامل دوره‌هایی است که قیمت کریپتو کاهش می‌یابد.

او اعلام کرد در طول ۲۴ ساعت گذشته در ۹ ژوئن تنها ۳۹۲ میلیون دلار از صرافی خارج شده است. این کاهش در مقایسه با ۷ میلیارد دلار خروج یک روزه خروجی یک روزه که در سال گذشته در نوامبر، در حوالی زمان سقوط FTX ثبت شده بود، ناچیز است.

سی‌زد (CZ) در ادامه توضیح داد که جریان‌های ورودی و خروجی زیاد در زمان‌های نوسان کاملاً طبیعی هستند.

برخی حتی به جای جریان‌های ورودی، جریان‌های خروجی را اندازه گیری می‌کنند. بسیاری از معامله گران آربیتراژ در روزهایی مانند امروز که تغییر قیمت سریع رخ می‌دهد، پول زیادی بین صرافی‌ها جابه جا می کنند.

به گفته کوین‌کگو، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۶ ژوئن، زمانی که SEC حملات خود را به کوین‌بیس و بایننس آغاز کرد، ۷ درصد یا بیش از ۸۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

در ۹ ژوئن، کوین تلگراف (cointelegraph) گزارش داد که به دنبال شکایت های دوگانه با هدف مبادلات متمرکز، حجم تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافت.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست