آیا بیت کوین به زیر ۳۷ هزار دلار خواهد رسید؟

آیا بیت کوین به زیر 37 هزار دلار خواهد رسید؟

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال در این روزها با ریزش شدیدی مواجه شده است؛ معامله گران و سرمایه گذاران بزرگ و کوچک این بازار بار دیگر و در نهایت حیرت با شک رو به رو شده اند، اگر بازار رمز ارزها را برای مدت طولانی رصد کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از افراد جامعه از ترس از دست دادنِ سرمایه پس از هر سقوط، اقدام به فروش دارایی‌های دیجیتال خود می‌کنند. البته، وقتی صحبت از معامله گران باتجربه، هودلرهای قدیمی و معتقدان به رمزارزها می شود، کمتر شاهد همچین اتفاقاتی هستیم. این روزها یک پست توییتری از سرمایه گذار مشهور ارزهای دیجیتال، لارک دیویس (Lark Davis)، به یک موضوع جالب منجر شده است:

“اخبار فدرال رزرو، ایجاد ترس توسط چین و لایحه زیرساخت های آینده همه در بازار سنگینی می کنند.”

از این رو، می توانیم ببینیم که بیشتر معامله گران با تجربه نسبت به چالش های فعلی که بازار با آن روبرو است، احتیاط می کنند. با این وجود، آنها از قدرت و قابلیت های رمزنگاری مطمئن هستند. به طور خاص، لارک دیویس به برخی از مسائل که صنعت کریتوکارنسی را درگیر کرده است اشاره می کند. به عنوان مثال، او در مورد لایحه زیرساخت های آینده، تلاش های مستمر چین برای جلوگیری از پذیرش ارزهای دیجیتال و تلاش های دیگر دولت ها برای محدود کردن فعالیت‌های این بازار صحبت می‌کند.

مشاهدهقیمت لحظه ای بیت کوین

به گزارش coinquora، بسیاری از پاسخ هایی که به این توییت داده شده است، دلایل دیگری برای سقوط بازار را حدس می‌زنند. برخی از افراد معتقد هستند که دلیل این اتفاقات این است که سرمایه گذاران برای کسب سود از رمزارزها خودداری می‌کنند. با این حال این دلیل، نمی‌تواند برای بسیاری از رمز ارزهای بزرگ مانند بیت کوین (BTC) صادق باشد. اکثر دارندگان بیت کوین دارایی‌های خود را نگه داشته اند و خواهند داشت.

نقش دولت ها در نوسانات قیمت

در همین حال، دیگر توییت های مرتبط شامل حرکت مستمر و قوی توسط سایر سرمایه گذاران است که به سرمایه گذاری و نگهداری دارایی های رمزنگاری شده ادامه می دهند. نجیب ابوکیله، رئیس جمهور السالوادور، در توییتی نوشت که آنها ۱۵۰ بیت کوین دیگر خریداری کردند. در حال حاضر، این کشور ۷۰۰ بیت کوین در اختیار دارد.

این نشان دهنده ایمان رئیس جمهور السالوادور به بیت کوین است. او حتی پس از اعتراض شهروندان به اعتراض به تصویب آن به عنوان یک پول قانونی، به خرید بیت کوین ادامه می دهد. ابوکیله می گوید بیت کوین پرداخت های حواله را سریعتر و ارزانتر انجام می دهد، اما برخی دیگر می گویند که به فساد مالی کمک می کند. در یک توییت جالب دیگر آمده است که بانک ها سال هاست که فساد را تقویت می کنند اما به نظر می رسد هیچ کس به این موضوع اهمیتی نمی دهد. لارک دیویس دوباره می گوید:

“دولت وسواس زیادی برای فقیر نگه داشتن مردم دارد.”

سرانجام، مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل مایکرو استراتژی (MicroStrategy)، در توییتی می گوید بیت کوین برنده خواهد شد. در واقع، او می گوید که همه اشکال فناوری، آنهایی هستند که در صدر قرار خواهند گرفت. به طور خاص، او می گوید تنها بازندگان مخالفان فناوری و طرفداران پول سنتی هستند. در نهایت، او توییت کرد که مطمئن ترین زمان برای بیت کوین زمانی است که از فردای خود خبری نداریم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست