کتاب سافت وار مربوط به بیت کوین بیشترین فروش در آمازون را داشت

یک مقاله آکادمیک طولانی در مورد بیت کوین که توسط یک کارشناس ارشد نیروی فضایی ایالات متحده نوشته شده است، محبوبیت زیادی را بین کاربران در آمازون پیدا کرد.

طبق کتاب سافت وار “Softwar”، بیت کوین به عنوان یک راه حل امنیت اطلاعات درجه نظامی، این پتانسیل را دارد که نقش مهمی در عرصه ژئوپلیتیک جهانی ایفا کند، که بسیار متفاوت از برنامه پولی شبکه بیت کوین است.

این مقاله توسط جیسون لوری نوشته شده است و نتیجه تحقیقات آکادمیک است که او در موسسه فناوری ماساچوست در طول دوره ۶ ماهه کمک هزینه تحصیلی توسط وزارت دفاع انجام داده است. “نرم افزار: نظریه‌ای جدید در مورد پیش بینی قدرت و اهمیت استراتژیک ملی بیت کوین” عنوان کامل مقاله است.

بر اساس بیوگرافی کوتاه لوری در آمازون، او مشاوره سیاستی در مورد بیت کوین را به افراد تاثیرگذار مختلف آمریکایی از جمله وزیر دفاع، رئیس جمهور و رئیس ستاد مشترک ارتش ارائه کرده است.

اگرچه “Softwar” در بین ۵۰۰ کتاب برتر در آمازون نیست، تحقیقات لوری در مورد بیت کوین به طور مداوم در بخش ارزهای دیجیتال نزدیک به بالاترین رتبه است و در هر دو کتاب در زمینه فناوری و مهندسی رتبه دوم را دارد.

این کتاب بیش از ۳۵۰ صفحه با استفاده از دانش سایر رشته‌ها، از جمله انسان‌شناسی و علوم کامپیوتر، «نظریه فرافکنی قدرت» لووری را توسعه و بررسی می‌کند.

لوری اساساً معتقد است که مقامات نظامی می‌توانند از سیستم اثبات کار که تأیید تراکنش بیت‌کوین را پشتیبانی می‌کند استفاده کنند تا با اعمال مقدار قابل‌توجهی از کار فیزیکی در قالب کاهش تعداد، محدودیت‌هایی را برای کاربران بد به شیوه‌ای مفید ایجاد کنند.

در این کتاب آمده است:

بیت کوین به جای اینکه فقط یک سیستم ارز الکترونیکی همتا به همتا باشد، می‌تواند به عنوان یک “جنگ نرم” یا مکانیزم دفاع سایبری الکتریکی عمل کند. بیت کوین می‌تواند کامپیوترها را از نظر فیزیکی محدود کند، در حالی که بیشتر نرم‌افزارها فقط می‌توانند کامپیوترها را از نظر منطقی محدود کنند.

در قسمت قدردانی کتاب، به طرفداران اصلی بیت‌کوین مانند مایکل سیلور و پیتر مک کورمک اشاره شده است.

لوری در کتاب خود همچنین تاکید می‌کند که اگر از این شبکه به عنوان یک ابزار امنیت سایبری استفاده شود، ذخایر ناکافی بیت کوین دولت ایالات متحده می‌تواند تهدیدی برای امنیت ملی کشور باشد.

وی اظهار داشت:

ایالات متحده ممکن است یک قدرت استراتژیک اساسی را از دست بدهد و اگر به فکر ذخیره ذخایر استراتژیک بیت کوین نباشد، یا حداقل به پذیرش بیت‌کوین فکر نکند، از سلطه قدرت جهانی عقب می‌ماند.

با توجه به اینکه کتاب لوری در ماه فوریه منتشر شد و ماه گذشته ایالات متحده اعلام کرد که ۲۱۵ میلیون دلار بیت کوین توقیف شده را فروخته است، این امکان وجود دارد که فدرال رزرو موافق نباشند.

این کتاب همچنین حاوی افشاگری است که بیان می‌کند این مقاله منعکس کننده موقعیت رسمی وزارت دفاع، نیروی هوایی یا MIT نیست. گفتنی است بین ۲۰۰ رتبه بندی که کتاب سافت وار در آمازون دریافت کرد، اکثریت کاربران به این کتاب پنج ستاره داده‌اند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست