پشتیبانی بایننس از اردینال‌های بیت‌کوین

محبوبیت بیت کوین اوردینالز که اغلب به آن بیت کوین NFT می‌گویند، با پذیرش و دسترسی بیشتر بازارها به دارایی‌های دیجیتال افزایش یافته است.

در ۹ می، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرد که قبل از پایان ماه می، بازار NFT آن به ترتیب بیت کوین رسیدگی خواهد کرد. اضافه شدن شبکه بیت کوین اکوسیستم NFT چند زنجیره‌ای بایننس را گسترش می‌دهد.

پیش از این، بازار NFT بایننس به شبکه‌های غیرمتمرکز از جمله اتریوم، پالیگان و زنجیره BNB یکپارچه شده است.

کاربران بایننس اکنون می‌توانند به لطف به‌روزرسانی، نسخه‌های بیت کوین را از حساب‌های فعال بایننس خود خریداری و بفروشند. بر اساس این اعلامیه، ظاهراً این به روز رسانی همچنین دارای پشتیبانی از حق امتیاز و “فرصت های درآمدزایی اضافی” برای افرادی است که بیت کوین اوردینالز را توسعه می‌دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال OKX در اواخر آوریل اعلام کرد که قبل از بایننس در حال ادغام نسخه‌های بیت کوین در بازار و اکوسیستم کیف پول خود است. به گفته حیدر رفیق، مدیر ارشد بازاریابی در OKX، کاربران ممکن است در ابتدا با استفاده از حساب های خود، موارد معمولی را مرور و ذخیره کنند و در آینده به آنها اشاره شود.

بازارهایی مانند مجیک ادن که در ماه مارس این ویژگی را اضافه کردند، NFT بیت‌کوین را نیز ارائه می کنند.

داده‌های اخیر نشان دهنده افزایش کتیبه‌های بیت کوین در چند ماه گذشته است. در ۲ آوریل، ۵۸۱۷۹ بیت کوین اوردینالز وجود داشت که نسبت به ماه قبل ۸۳.۵ درصد افزایش داشت. اما از اول ماه مه، در مجموع بیش از ۳ میلیون کتیبه ترتیبی بیت کوین وجود داشت.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست