استخراج بیت کوین با انرژی آتش فشان در السالوادور

استخراج بیت کوین با انرژی آتش فشان در السالوادور

طبق گزارشاتی که به تازگی به دست رسیده است، نجیب بقیله رئیس جمهور السالوادور، اوایل دومین روز از اکتبر سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که دستاوردهای حاصل از انرژی آتشفشانی در استخراج بیت کوین هنوز اندک هستند. با این حال، رئیس جمهور السالوادور هنوز اشتیاق خود را از شروع پروژه و اعداد جدید با یک ایموجی تک قلبی در توئیتر شخصی خود نشان داد. در زمان ارسال توئیت، دریافتی از ماین بسیار اندک بود اما با این حال، تصویر ۰.۰۰۴ بیت کوین در حال پرداخت و حدود ۰.۰۰۶ بیت کوین آماده استخراج را نشان میداد. در مجموع، این تسهیلات تقریباً یک صدم بیت کوین یا ۴۷۰ دلار آمریکا را به دست آورده بود.

ابوکیله گفت:

“ما هنوز در حال آزمایش و نصب هستیم اما این اولین استخراج بیت کوین از volcanode است.“

به گزارش وبسایت cryptopotato رئیس جمهور السالوادور چند روز پیش ویدئویی از “آتشفشان” به اشتراک گذاشت که شامل نمای هوایی از تاسیسات استخراج جدیدش بود. این فیلم نشان می دهد که برق با استفاده از آتشفشان تولید می شود و در حالی که در کنار مردی مجموعه ای از ASIC ها را تنظیم می کند آن را “اولین قدم ها” نامید، به دنبال این به اشتراک‌گذاری بازخوردهای بسیار مثبتی در توییتر دریافت کرد. به همین ترتیب، ابوکیله تبریک های زیادی، از جمله از سوی مایکل سیلور(Michael Saylor) هولدر بیت کوین برای پیشرفت خود در این روز دریافت کرد.

استخراج سازگار با محیط زیست

این تسهیلات جدید، به السالوادور برای هولد کردن تا آنجا که ممکن است کمک می‌کند. کمتر از دو هفته پیش، این کشور ۱۵۰ بیت کوین دیگر خریداری کرد و مجموع دارایی های خود را به ۷۰۰ بیت کوین رساند. این تنها چند روز پس از آن بود که السالوادور به عنوان اولین کشور، بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت قانونی معرفی کرد.

همچنین یک روش سازگار با محیط زیست برای استخراج با استفاده از انرژی آتشفشان بدون هزینه کربن است. بسیاری از سیستم اثبات کار بیت کوین به دلیل زیان زیاد برای محیط زیست به دلیل استفاده از انرژی مورد انتقاد قرار گرفته است. حتی ایلان ماسک که به دلیل نگرانی ها، پذیرش پرداخت بیت کوین را در ماه مه (اردیبهشت) متوقف کرد، اعتراف می‌کند که این شبکه در حال حاضر پایدارتر شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست