تعداد کیف پول‌هایی با موجوی بیش از ۱ بیت کوین از مرز ۱ میلیون عدد فراتر رفت

بیت‌کوین

تعداد آدرس‌های کیف پول بیت کوینی که دارای یک بیت کوین یا بیشتر هستند از مرز یک میلیون فراتر رفته است. نقطه عطف یک میلیون کوینر در ۱۳ می به دست آمد.
با کاهش بیش از ۶۵ درصدی قیمت بیت کوین در طول سال گذشته، تعداد آدرس های کیف پولی که دارای یک یا چند بیت کوین هستند، افزایش یافت.

بیشترین افزایش‌ در زمان سقوط شدید بازار در ژوئن و از ۱۱ نوامبر بود که صرافی FTX اعلام ورشکستگی کرد.
به طور کلی، از اوایل فوریه ۲۰۲۲، زمانی که قیمت بیت کوین از اوج خود در نوامبر ۲۰۲۱ شروع به کاهش کرد، حدود ۱۹۰۰۰۰ آدرس اضافه شد. البته یه یاد داشته باشید که یک آدرس کیف پول بیت کوین همیشه نشان دهنده یک شخص واحد نیست.

در این زمان نجنتروپیک، یکی از بنیانگذاران گلس‌نود به دنبال کننده‌های خود توییتر گفت:

بهترین زمان برای خرید بیت کوین زمانی است که خون در بازار جاری است.

اظهارات او به دنبال تعدادی از ورشکستگی‌های مهم بانک در ایالات متحده و تصمیم احتمالی فدرال رزرو برای توقف افزایش نرخ بهره در ماه‌های آینده است. اینها برخی از عواملی است که گلس‌نود در بیانیه خود به آن اشاره کرده است که «مطمئن است» بیت کوین در نهایت به قیمت ۳۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.بسیاری از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین آدرس‌های متعددی دارند و سایر آدرس‌ها متعلق به شرکت‌های مهمی مانند صرافی‌های ارزهای دیجیتال و شرکت‌های مالی است که اغلب دارایی‌های بیت‌کوین قابل توجهی را در اختیار دارند.

بر اساس داده‌های سرویس تحلیل ارزهای دیجیتال کوین‌گلس، از حدود ۱۹ میلیون بیت‌کوینی که اکنون در گردش هستند، ۱.۸۹ میلیون آن به ارزش ۵۰.۷ میلیارد دلار در صرافی‌های متمرکز مهمی مانند بایننس و کوین‌بیس نگهداری می‌شوند.

نمودار بیت کوین

علاوه بر این، داده‌های گلس‌نود نشان می‌دهد ۳ میلیون بیت کوین، به ارزش ۸۰.۴ میلیارد دلار و ۱۷٪ از کل عرضه در گردش، “برای همیشه از دست رفته است.”

گلس‌نود این رقم را از ترکیبی از داده‌ها، از جمله بیت‌کوین ارسال‌شده به «آدرس‌های رایت»، کیف پول‌هایی با کلیدهای گم‌شده و حساب‌های بزرگی که بیش از ده سال غیرفعال بوده‌اند، به دست آورده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست