مساری: زنجیره BNB با وجود رکود بازار پیشرفت‌های قابل توجهی داشت

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده علی‌رغم بازار نزولی ارز‌ دیجیتال، زنجیره BNB مخصوص بایننس به افزایش فعالیت سالم خود در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ ادامه داده است. جیمز تراتمن، تحقیق‌کننده مساری، در مقاله‌ای با عنوان “وضعیت زنجیره BNB در سه ماه چهارم ۲۰۲۲” اظهار داشت که شبکه بایننس “رویکردی تهاجمی برای سرمایه‌گذاری سرمایه مالی و انسانی در سراسر اکوسیستم خود” حفظ کرده است.

طبق این مطالعه در نتیجه پیشرفت این شبکه میانگین آدرس‌ها و تراکنش‌های فعال روزانه به ترتیب ۳۰ درصد و ۰.۲ درصد افزایش یافته است. بازار‌های نزولی معمولاً از نظر فعالیت‌های زنجیره‌ای دوره‌های آرامی هستند، با این حال، تیم‌ها از این زمان برای ادامه ساخت و توسعه محصولات خود استفاده می‌کنند.

زنجیره bnb

سال ۲۰۲۲ برای بازار ارز‌های دیجیتال پرتلاطم بود. علی‌رغم آشفتگی بازار، تراتمن اظهار داشت که

زنجیره BNB با پیشرفت‌های شبکه و گسترش اکوسیستم که قدرت قابل توجهی را در سه ماه پایانی سال نشان داد.

به گزارش BscScan، از اواسط مرداد ماه، تعداد تراکنش‌های روزانه در زنجیره BNB در حدود ۳ میلیون تراکنش ثابت بوده است. با این حال، انتقال روزانه توکن BEP-۲۰ امسال با افزایش ۶۶ درصدی به بیش از ۵ میلیون در ۵ فوریه (۱۶ بهمن) رسیده است. علاوه بر این، تعداد آدرس‌های زنجیره هوشمند منحصربه‌فرد BNB به بالاترین سطح خود یعنی ۲۵۰ میلیون رسیده است. به طور متوسط، آدرس‌های منحصر به فرد جدید در هر روز ۴۱.۳٪ سالانه افزایش یافته است.

مساری این گسترش را به استفاده از تعدادی از پروتکل‌های اکوسیستمی، از جمله پروتکل نصب وب ۳ Hooked، افزایش فعالیت دیفای در پروتکل ونوس و افزایش فعالیت NFT در بازار اوپن‌سی ربط داده است.

شایان ذکر است دیفای لاما نیز گزارش می‌دهد که ارزش کل قفل شده زنجیره BNB از ابتدای سال ۲۵ درصد افزایش یافته و به ۶. ۶۲ میلیارد دلار رسیده است.

با این حال، با وجود افزایش فعالیت کاربران، عملکرد مالی کاهش یافت. میانگین کارمزد تراکنش‌ها کاهش یافته است که به تولید درآمد کمتر کمک می‌کند.

مساری با وجود کاهش ۱۰ درصدی سه ماهه درآمد شبکه، گفت که اصول اولیه ثابت مانده است و به این نتیجه رسید:

با وجود شکست FTX اینکه محرک‌های رشد کاربر از یک پایگاه کاربری قوی و ارزش‌گذاری مطلوب‌تر برای شبکه زنجیره BNB پیروی کردند، خبری دلگرم‌کننده بود.

تراتمن پیش‌بینی کرد که زنجیره BNB می‌تواند پشرفت‌هایی از جمله افزودن راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری و افزایش توان عملیاتی در آینده حفظ کند. بر اساس گزارش کوین تلگراف، قیمت ارز دیجیتال بومی بایننس، BNB، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲ درصد کاهش یافته و به ۳۲۶ دلار رسیده است. این توکن در ماه گذشته ۲۵ درصد افزایش قیمت داشته است، اما همچنان نسبت به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۶۸۶ دلار در می‌۲۰۲۱، ۵۲.۵ درصد کاهش یافته است.

 

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست