اوکی اکسچنج

بیت کوین برای شما شادی میخرد!

بیت کوین برای شما شادی میخرد!

طبق گزارشاتی که به تازگی منتشر شده است، بیل پولت (Bill Pulte) کارآفرین معروف، در مصاحبه اخیر خود با ناتالی برونل (Natalie Brunell) در حمایت از ارز دیجیتال بیت کوین و چشم انداز قیمت آن در آینده نزدیک، تاکید کرد که لازم است خانواده ها به شکلی عاقلانه و در حد توان خود روی رمز ارز بیت کوین سرمایه گذاری کنند:

“شاید نتوانید با پول شادی و خوشبختی بخرید ولی بیت کوین بدون شک می‌تواند برای شما شادی به ارمغان بیاورد زیرا مردم را از فقر جهان سوم خارج می کند. خوشبختی در واقع آزادی اقتصادی است.”

وی تأکید کرد که:

“مردم نگران وجود دولت‌های فاسدی هستند که با چاپ پول بیشتر، از ارزش پول خود می کاهند.”

به همین جهت وی معتقد است به وجود آمدن بیت کوین در بستر فناوری بلاک چین قدرت اقتصادی را برای مردم به ارمغان می آورد. سطح تورم ارزش یک دلار را کاهش می دهد و این اتفاق به وسیله بیت کوین قابل مهار است، وی افزود:

“من نمی‌فهمم چرا دولت فدرال بیت کوین خریداری نکرده است.”

به گزارش ambcrypto در این زمینه، بیل پوت به سرمایه گذاران بیت کوین توصیه کرد که دارایی خود را در دراز مدت حفظ کنند. البته او تنها کسی نیست که فکر می کند بیت کوین در آینده بسیار ارزشمند خواهد بود. مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل مایکرواستراتژی نیز قبلاً تأکید کرده بود که بیت کوین راهی بی نظیر برای ذخیره ارزش است. او می‌گوید:

“نگه داشتن بیت کوین یک استراتژی تجاری است؛ اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید دارایی با کیفیتی مانند BTC را داشته باشید.”

نظرسنجی اخیر گلدمن ساکس در مورد سرمایه گذاری های خانوادگی نیز نشان داد که حدود ۱۵ درصد از خانواده ها در جهان، از جمله ۲۵ درصد در قاره آمریکا، روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. این خانواده ها حدود ۱ تا ۳ درصد از سبد دارایی های خود را برای سرمایه گذاری دیجیتال در نظر گرفته اند.

در همین حال، بیش از نیمی از سرمایه گذاران دارایی های غیر از ارزهای رمزنگاری ممکن است در آینده تغییر استراتژی دهند. به گفته یکی از مدیران اجرایی، این تغییر به این خاطر ایجاد می شود که این دارایی های به عنوان موانعی مستحکم در برابر تورم و به عنوان یک منبع ذخیره ارزش قدرتمند شناخته می شوند. با این حال، به گفته لارک دیویس ( Lark Davis) حتی در زمانی که رمز ارز با ارزشی مثل بیت کوین وجود دارد، بازهم نابرابری گسترده تقسیم ثروت را نمی توان نادیده گرفت:

“اگر واقعاً می توانید امروز ۱ بیت کوین بخرید، تبریک می گویم. تو ثروتمند هستی! زیرا یک بیت کوین اکنون بیشتر از متوسط ​​درآمد سالانه اکثریت شهروندان جهان است. “

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست