راه اندازی اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو (AdaSwap)

راه اندازی Cardstarter؛ اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو

پلتفرم AdaSwap در حال راه اندازی فروش اولیه توکن در Cardstarter به عنوان اولین صرافی غیرمتمرکز در شبکه کاردانو است. سازنده این اکوسیستم قصد تثبیت جایگاه خود را داشته و امیدوار است که از سرمایه گذاران حمایت کننده بودجه لازم را جمع آوری کند و همچنین بر این باور است که این حرکت باعث رشد پایدار پلتفرم AdaSwap خواهد شد. مدیر عامل این پلتفرم یعنی Itay Levy، می‌گوید:

زمان راه اندازی نقطه شروع بسیار مهمی برای چرخه حیات هر پروژه است و پایه‌ای را ایجاد می‌کند که باید ستون‌های محکمی بر روی آن ساخته شود. در AdaSwap، ما بهترین راه اندازی را برای قوی ترین پایگاه‌ها انتخاب کرده‌ایم و واقعا هیجان زده هستیم که با Cardstarter کار کنیم و آداسواپ را به جهان عرضه نماییم!

به گزارش وبسایت coinquora، در واقع، آداسواپ ۸۰ میلیون توکن ASW را عرضه می‌کند که هر کدام با قیمت ۰.۰۰۵ دلار برای فروش آماده می‌شود. این فروش در مجموع می تواند ۴۰۰,۰۰۰ دلار نقدینگی ایجاد نماید. علاوه بر این، این استخر فقط یک قسمت از کل توکن ها می‌باشد. ۵۰ درصد دیگر در TGE و ۵۰ درصد دیگر یک ماه بعد عرضه خواهد شد. کسانی که علاقه دارند در این فروش شرکت کنند باید برای جزئیات بیشتر به وب سایت آداسواپ مراجعه کنند، در نظر داشته باشید که هدف جمع‌آوری سرمایه کمک به آداسواپ برای تحقق چشم‌انداز خود برای ساخت اولین DEX در بلاکچین کاردانو است. در حال حاضر، توکن بومی کاردانو، ADA، بر اساس ارزش بازار در جایگاه هفتم قرار دارد. این موضوع از این جهت قابل توجه است که این پلتفرم هنوز اکوسیستم صرافی غیرمتمرکز یا دیفای بومی خود را ندارد.

مدیر اجرایی کارداستارتر، براندون کازاکوف، اضافه می‌کند:

“به منظور تحقق پتانسیل اکوسیستم کاردانو، واقعیت‌های ملموس باید با اخلاق کاردانو هماهنگ شوند. این وظیفه همه کسانی است که این اخلاق را دارند که از سازندگان و پروژه‌هایی که برای ایجاد زیرساخت‌های مالی غیرمتمرکز در کاردانو کار می‌کنند، حمایت کنند. من معتقدم که آداسواپ نقش مهمی در این زمینه دارد. اکوسیستم به سرعت در حال شکل گیری است و من بیشتر از همیشه مطمئن هستم که آینده دیفای روشن است.

توکن آداسواپ (ASW)

همچنین خوب است بدانید که در مورد توکن آداسواپ (ASW)، به طور خاص، از آن برای تامین انرژی عملکردهای مختلف در اکوسیستم کاردانو استفاده خواهد شد. از آنجایی که یک توکن بومی کاردانو نیز به حساب می آید، به راحتی می توان آن‌ها را با سایر توکن های مبتنی بر کاردانو تعویض کرد. علاوه بر این، دارندگان توکن ASW می‌توانند توکن‌ها را در آداسواپ تعویض کنند، از فرصت‌های آربیتراژ در زمان واقعی استفاده کنند و در هزینه‌های تراکنش از طریق یک مدل مالی رایگان صرفه‌جویی کنند. در این صرافی هیچ هزینه مشارکت یا معامله اعمال نمی شود. علاوه بر این، توکن‌های ASW توجه زیادی را به خود در کانال‌هایی مانند Banter Capital و VoskCoin برانگیخته‌اند.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست