تعطیلی تمام مراکز استخراج رمز ارز در ایران تا ۱۵ اسفندماه!

تعطیلی تمام مراکز رمزارز تا ۱۵ اسفندماه

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اشاره به کمبود سوخت مایع برای نیروگاه‌ها، از اقدامات جدیدی در این خصوص خبر داده است.  این مقام مسئول ضمن اعلام این خبر اشاره کرده است که در همین رابطه مراکز مجاز استخراج رمزارز‌ها باید فعالیت خود را به حالت تعلیق در بیاورند.

در نظر  داشته باشید، در حالی که استخراج‌کنندگان مجاز ارزهای دیجیتال در ایران امیدوار بودند که بتوانند پس از ممنوعیت‌های استخراج تا پایان شهریور به کار خود در نیمه دوم سال ادامه دهند با این حال محدودیت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت و به علت مشکلات کمبود برق، استخراج کنندگان کماکان نمی‌توانند به فعالیت خود به طور رسمی و قانونی ادامه دهند.

خاموشی مراکز مجاز استخراج رمز ارز‌ در ایران

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، دقایقی پیش در گفتگویی با شبکه خبر صدا و سیما اشاره کرده است که به دلیل مشکل نیروگاه‌ها در تامین برق، کلیه مراکز مجاز استخراج رمزارز‌ها تا ۱۵ اسفندماه تعطیل خواهند بود.  مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه مراکز مجاز استخراج رمزارزها حدود ۲۰۹ مگاوات ظرفیت استفاده برق را دارند، اعلام کرد کلیه فعالیت مراکز استخراج رمز ارز‌ها در دوره سرد سال تا ۱۵ اسفندماه متوقف‌ می‌شود. وی تاکید کرد برخورد با استخراج کنندگان غیر مجاز رمز ارز‌ها همچنان با شدت پیگیری خواهد شد  و همه این اقدامات در این جهت است که بتوانیم برق بخش‌های خانگی و صنعتی را تامین کنیم. گزارش ویدیویی این خبر را در ادامه مشاهده می‌کنید:

۴/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست