اینفلوئنسرهای کریپتو در توییتر روند آلت‌کوین‌ها را صعودی پیش‌بینی می‌کنند!

کل بازار ارزهای دیجیتال، که در حال حاضر توسط بیت کوین هدایت می شود، اخیراً پس از بهره مندی از افزایش علاقه سازمانی به ثبات رسیده است. قابل ذکر است که با استقرار بیت کوین در بالای مرز ۳۰۰۰۰ دلار، تمرکز روی ارزهای جایگزین و توانایی آنها برای جذب سرمایه گذاری و تهدید هژمونی بیت کوین تغییر کرده است.

در این رابطه، تعدادی از متخصصان ارزهای دیجیتال معتقدند که علائم تکنیکال حاکی از صعود قریب الوقوع آلت‌کوین‌ها است. به عنوان مثال، کارشناس ناشناس ارزهای دیجیتال Moustache یا el_crypto_prof در ۹ ژوئیه در توییتی نوشت که آلت‌کوین‌ها اکنون «پتانسیل» فوق العاده‌ای دارند. این تحلیلگر به شباهت‌هایی بین وضعیت فعلی بازار و چرخه قبلی اشاره کرد.

نمودار آلت کوین

طبق این گزارش، ارزش‌هایی که در طول دوره صعودی سال ۲۰۲۱ به عنوان یک لنگر عمل می‌کردند، توسط ارزش بازار فعلی ارزهای دیجیتال مجدداً آزمایش شده‌اند.

علاوه بر Moustache ، یک تحلیلگر با مستعار CryptoFaibik افزایش آلت‌کوین‌ها را را بر اساس تسلط تاریخی بیت کوین در ارزش بازار ارزهای دیجیتال در آینده پیش بینی کرد. تجزیه و تحلیل‌ها نشان داد که احتمالاً تسلط در حال کاهش است و نشان می‌دهد که سرمایه گذاران در حال سرمایه گذاری در سایر ارزهای دیجیتال هستند.

نمودار قیمت ۱.دوج‌کوین

با توجه به روندهای عمومی بازار، میم‌کوین دوج موقعیت ثابت خود را حفظ کرده و در مواجهه با رکود ارزش گذاری، استحکام نشان داده است. با این حال، Dogecoin (DOGE) زمانی که برای اولین بار در چهار هفته به طور خلاصه از نقطه عطف ۰.۰۷ دلار فراتر رفت، پیشرفت قابل توجهی داشت. این افزایش بلافاصله پس از بزرگترین کوتاهی دارایی دیجیتال که در سال ۲۰۲۳ ثبت شد، رخ داد.

۲. لایت‌کوین

قیمت لایت کوین (LTC) طی چند هفته گذشته نوسانات صعودی و نزولی را تجربه کرده است. این دارایی به ویژه قبل از رویداد نصف شدن، با هدف LTC برای منطقه مقاومت مهم ۱۰۰ دلار، مورد توجه قرار گرفته است. با نزدیک شدن به این رویداد، تغییرات قابل توجهی در معیارهای زنجیره‌ای لایت کوین ایجاد شده است که نشان دهنده احتمال یک رالی است.

۳.پالیگان

پس از اینکه کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) توکن را به عنوان اوراق بهادار تعیین کرد، پالیگان (MATIC) کاهش یافت. توکن تا کنون سخت کار کرده است تا بر تأثیرات این مکاشفه غلبه کند. علی‌رغم ضرر ناشی از طبقه بندی SEC، پالیگان به لطف پایه‌های قوی خود می‌تواند بهبود یابد. به عنوان مثال، در چند روز اول ژوئیه، قیمت پالیگان برای اولین بار از زمان شکایت به بیش از سطح مانع مهم ۰.۷۰ دلار رسید.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست