رئیس فدرال رزرو خواستار اقدامات بیشتر برای مبارزه با تورم است

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، نگرش تهاجمی فدرال رزرو را تکرار کرد. پاول خاطرنشان کرد که سیاست فدرال رزرو “ممکن است به اندازه کافی محدود کننده نباشد” و “برای مدت طولانی محدود کننده نبوده است” و این موسسه ممکن است نرخ‌های بهره را “در جلسات متوالی” افزایش دهد.

نظر پاول رئیس فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در جریان یک بحث بانک مرکزی که توسط بانک مرکزی اروپا در سینترا، پرتغال، در روز چهارشنبه برگزار شد، موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو را تکرار کرد. با توجه به نشست آتی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ۲۵ تا ۲۶ ژوئیه، پاول تاکید کرد که فدرال رزرو همچنان برای کنترل تورم تلاش می‌کند و پیشنهاد کرد که افزایش نرخ بهره در آینده ممکن است متوالی باشد. پس از ده افزایش متوالی نرخ بهره، فدرال رزرو تصمیم به توقف در ماه ژوئن گرفت.

پاول اظهار داشت: “اگر به داده‌های سه ماهه گذشته نگاه کنید، آنچه می‌بینید قوی‌تر از رشد مورد انتظار، بازار کار فشرده‌تر از حد انتظار و تورم بالاتر از انتظار است.”

این نشان می‌دهد که علی‌رغم اینکه سیاست محدودکننده است، ممکن است به اندازه کافی چنین نباشد و برای مدت زمان کافی طولانی نبوده است.

پاول خاطرنشان کرد که مقامات فدرال رزرو در مورد زمان و میزان افزایش اضافی نرخ بهره تصمیم نگرفته‌اند.

رئیس فدرال رزرو روز پنجشنبه در رویدادی که توسط بانک مرکزی اسپانیا در مادرید برگزار شد، توضیح داد: “ما انتظار داریم که سرعت متوسط تصمیمات نرخ بهره ادامه یابد.”

پاول هفته گذشته اعلام کرد: “فشارهای تورمی همچنان بالاست و روند کاهش تورم به ۲ درصد راه درازی در پیش دارد.” وی افزود: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری حداقل دو افزایش نرخ بهره اضافی برای سوق دادن تورم به سمت هدف ۲ درصدی فدرال رزرو انجام شود. رئیس فدرال رزرو همچنین چشم‌انداز کاهش نرخ بهره در کوتاه‌مدت را نادیده گرفت و گفت: در حالی که کاهش نرخ‌ها در زمانی که تورم واقعاً به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد مناسب است، اما ما در مورد چند سال آینده صحبت می‌کنیم

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست