مجموعه‌های NTF در حال سقوط هستند!

طبق داده‌هایی که در ۲۸ آوریل توسط IntoTheBlock، یک شرکت پیشرو در تجزیه و تحلیل داده‌ها متخصص در بلاک چین و ارزهای دیجیتال با فینبولد به اشتراک گذاشته شد، تنها سه مورد از ده مجموعه برتر NFT از نظر ارزش بازا به ماه گذشته افزایش قیمت را تجربه کردند.

تنها آزوکی با ۳.۷۶ درصد، کریپتوپانکز با ۳.۵۳ درصد و اتوگلیف با ۰.۵۶ درصد در بین مجموعه‌های بی‌شمار NFT توانستند در ۳۰ روز گذشته سودآور باشند.

به طور کلی، این الگو نشان می‌دهد که اکثریت قریب به اتفاق مجموعه‌های NFT در حال حاضر فاز منفی را پشت سر می‌گذارند، زیرا تنها چهار مورد از ۲۰ مجموعه ارزشمند NFT بر اساس ارزش‌گذاری بازار افزایش یافته‌اند.

nftهای برتر

قابل توجه است که چندین مجموعه، از جمله مون‌بردز و Doodles، در حال حاضر پس از از دست دادن بیش از ۸۰٪ از ارزش خود از بالاترین قیمت خود در (شرایط ETH) نزدیک به پایین ترین سطح خود معامله می‌شوند.

با وجود نگرانی‌هایی در مورد صنعت NFT، باید به خاطر داشته باشید که این صنعت هنوز یک تجارت در حال توسعه و جدید است. بازار NFT از این قاعده مستثنی نیست که بازارهای نوظهور گهگاه با دوره‌های بی ثباتی مواجه می‌شوند.

کاهش علاقه به NFT

وبسایت فینبولد اعلام کرد که چگونه در سال ۲۰۲۳ شاهد کاهش شدید برنامه‌های کاربردی علامت تجاری ایالات متحده در رابطه با ارزهای دیجیتال بوده‌ایم.

تنها ۸۸۵ درخواست علامت تجاری مرتبط با NFT در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به USPTO ارسال شد در حالی که در سال ۲۰۲۲ حدود ۲۵۳۰ درخواست ارسال شده بود. این بدان معناست که تعداد درخواست‌‌ها حدود دو سوم کاهش داشته است.

در ماه سپتامبر، همچنین مشخص شد که حجم معاملات ماهانه NFT برای پنجمین ماه متوالی کاهش یافته و ۹۷ درصد از بالاترین میزان خود کاهش یافته است. علاوه بر این، طبق یک مطالعه در سال ۲۰۲۲، بیش از ۳۰ درصد از کاربران ارزهای دیجیتال گفتند که «هرگز» یک NFT نمی‌خرند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست