ایلان ماسک: دوج کوین برای تراکنش بهتر از بیت کوین است!

ایلان ماسک: دوج کوین برای تراکنش بهتر از بیت کوین است!

طبق گزارشات و اخبار جدید به دست آمده از وبسایت cnbc،  ایلان ماسک، مدیرعامل کمپانی بزرگ تسلا و اسپیس ایکس که به عنوان یک حمایت کننده وفادار رمز ارز دوج کوین شناخته می‌شود در ماه اکتبر ۲۰۲۱ (مهر-آبان ۱۴۰۰)، اعلام کرده است که علاوه بر میم کوین دوج کوین، بر روی رمز ارزهای بیت کوین و اتریوم نیز سرمایه گذاری کرده است. جالب است بدانید مجله تایم “شخصیت سال”  خود را ایلان ماسک انتخاب کرده و این شخص معتقد است که دوج کوین نسبت به بیت کوین و سایر رمزارزها یک مزیت مهم دارد و بهترین رمز ارز برای انجام تراکنش هاست!

ایلان ماسک توسط مجله تایم به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۱ انتخاب شد

تایم در مورد او نوشته است: “او بازیگری فعال در حوزه‌های رباتیک و انرژی خورشیدی، ارزهای دیجیتال، علم کامپیوتر برای مبارزه با هوش مصنوعی و ساخت تونل‌های زیرزمینی برای انتقال افراد و محموله‌ها، است. ماسک، کارآفرین متولد آفریقای جنوبی و مدیر عامل شرکت‌های معروف مانند تسلا و اسپیس‌‌اکس و یکی از چهره‌های مطرح در زمینه ارزهای دیجیتال است. همچنین ایلان ماسک، مدیر تسلا به تازگی عنوان کرده است:

بیت کوین جایگزین خوبی برای ارز معاملاتی نیست درحالی که دوج کوین برای انجام تراکنش ها مناسب تر است.

وی افزود:

حجم تراکنش بیت کوین کم است و کارمزد تراکنش آن زیاد است. حداقل در سطح پایه خود، برای منبع ذخیره ارزش بودن مناسب است، به همین دلیل است که سرمایه‌گذاران به دنبال هولد آن هستند و قصد ندارند آن را بفروش برسانند و یا در تراکنش های خود استفاده کنند.

از سوی دیگر ، ثروتمند ترین فرد جهان معتقد است که دوج کوین مردم را تشویق می‌کند به جای ذخیره کردن آن به عنوان ذخیره ارزش، آن را خرج کنند. در حالی که حامیان بیت کوین موافق هستند که این دارایی دیجیتال، یک ذخیره ارزش است. آنها همچنین معتقدند که این دارایی برای یک سیستم مالی همتا به همتا صحیح طراحی شده است و با توجه به پذیرش آن به عنوان ارز قانونی درالسالوادور، می‌توان از آن برای انجام تراکنش ها استفاده کرد.

همچنین در نظر داشته باشید که ایلان ماسک به طور کلی نسبت به بازار ارزهای دیجیتال خوش‌بین است، اما مطمئن نیست که روزی رمزارزها بتوانند جایگزین ارز فیات ویا پول بی‌پشتوانه بشوند. در همین راستا به مجله تایم گفت:

من همانند بسیاری از افراد در دنیای ارزهای دیجیتال ، از ارز فیات متنفر نیستم.

در انتها توجه داشته باشید که برخی از کارشناسان مالی، همچنان ارزهای دیجیتال را به عنوان یک سرمایه گذاری بی ثبات، پرخطر و سوداگرانه می دانند و توصیه می‌‌کنند که مقدار کمی از سرمایه خود را در این بازار سرمایه‌گذاری کنید تا توانایی از دست دادن آن را داشته باشید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست