اوکی اکسچنج

پلتفرم NFTGO چیست؟

پلتفرم NFTGO چیست

صنعت NFT در حال حاضر سهام زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است. دارایی‌های مجازی مبتنی بر فناوری بلاک چین به دلیل نادر بودن، منحصر به فرد بودن، تقسیم ناپذیری و قابل تأیید بودن، توجه بسیاری را در صنایعی مانند بازی، هنر، ورزش، رسانه و سرگرمی و غیره به خود جلب کرده است. پلتفرم NFTGO، یک پایگاه داده معتبر NFT است که دروازه‌ای به اکوسیستم NFT باز می‌کند.

پلتفرم NFTGO چیست؟

NFTGO تعدادی خدمات ضروری را برای کمک به نوسازی اکوسیستم NFT و رفع مشکلات ذکر شده در زیر به کاربران خود ارائه می‌دهد:

 • ردیابی نهنگ‌ها
 • NFT Drops
 • داده‌های بازار
 • رتبه‌بندی
 • موتور جستجوی دارایی
 • تجمع‌کننده بازار
 • ارزیاب NFT و اوراکل

 

ردیابی نهنگ‌ها (Whales Tracking)

فعالیت نهنگ‌های ارز دیجیتال در این پلتفرم قرار می‌گیرد. شما می‌توانید علاوه بر دریافت لیستی از آن‌ها، بر روی فعالیت این حساب‌ها در جنبه‌های مختلف تمرکز کنید. چه به دنبال محبوب‌ترین پروژه باشید، چه گران‌ترین چیزی که یک نهنگ تا به حال خریداری کرده است، یا فقط می‌خواهید در مورد یک نهنگ خاص بیشتر بدانید، با استفاده از NFTGO. io می‌تونید این اطلاعات را به دست‌آورید.

رتبه‌بندی نهنگ‌ها

 • ارزان‌ترین خرید نهنگ

نهنگ‌ها سرمایه‌گذاران باتجربه NFT هستند که آماده پرداخت نرخ‌های گزاف برای به دست آوردن NFT مورد نظر خود هستند. با حذف همه این تراکنش‌ها و رتبه‌بندی ارزان‌ترین NFT‌ها، ردیابی نهنگ برای کاربران ساده‌تر می‌شود.

 • فعال‌ترین نهنگ

اما تمرکز این نهنگ‌ها بر چه مجموعه‌هایی است؟ این پلتفرم NFT پاسخی دارد. در بخش «شرکت‌کننده» می‌توان دید که چند نهنگ در این پروژه مشارکت می‌کنند. نسبت نهنگ‌های فعال در پروژه را به همه نهنگ‌ها محاسبه شده است.

درصد نهنگ‌های نگهدارنده مجموعه برابر با مجموع همه نهنگ‌ها است.

 • بیشترین هزینه

می‌توانید به بالاترین قیمت یک NFT که نهنگ‌ها مایل به پرداخت آن هستند، نگاهی بیاندازید. شما می‌توانید بالاترین قیمت را در رابطه با رتبه برتر زیر هر عدد مقایسه کنید. ممکن است از این مطلب در مورد وضعیت کلی بازار اطلاعات بیشتری کسب کنید. به عنوان مثال، اگر چندین نهنگ مبالغ هنگفتی را برای خرید NFT بپردازند، یک گاو نر نشان داده می‌شود.

فعالیت نهنگ‌ها

 • داده‌های بلادرنگ و اطلاعات دقیق

بلاک چین داده‌ها را به طور مداوم در اختیار پلتفرم قرار می‌دهد. لیست فعالیت‌ها ممکن است با فشار دادن دکمه refresh، به روز شود. حتی اگر فراموش کنید دکمه را بزنید، در صورت انتشار داده‌های جدید، پاتفرم NFTGO با قرار دادن یک دکمه قرمز، فشار دادن دکمه را به شما یادآوری می‌کند.

اگر می‌خواهید حساب فروشنده یا خریدار را بیشتر بررسی کنید، می‌توانید به سادگی آدرس‌ها را ببینید و روی آن‌ها کلیک کنید. علاوه بر این، قیمت را در توکن مورد استفاده نهنگ برای خرید NFT (یعنی ETH) نمایش داده می‌شود. هزینه گس ان اف تی هر تراکنش در پرانتز در کنار یک نماد خاص نشان داده شده است. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، دکمه‌ای وجود دارد که شما را مستقیماً به اتر اسکن (Etherscan) می‌برد.

فیلتر کردن و سفارشی‌سازی

در آخر، برای اینکه بتوانید از داده‌های برای تصمیم‌گیری استفاده کنید، می‌توایند از گزینه فیلتر کردن بهره ببرید. بر اساس سه دسته‌بندی مجموعه، نوع فعالیت و تاریخ فعالیت‌های مربوط به یک نهنگ را فیلتر کنید.

آواتار مجموعه هر تراکنش در سمت راست قابل مشاهده است. هر چند می‌توانید این پیش فرض را تغییر دهید. با انتخاب دکمه All Collection، مجموعه NFT مورد نظر خود را از لیست جستجو کنید. در بازار NFT، هر کسی که در بلاک چین است می‌تواند خرید، تولید، فروش و سوزاندن کند. با انتخاب گزینه “همه”، می‌توانید نوع خاصی از فعالیت را که می‌خواهید ببینید و فقط آن را ببینید، انتخاب کنید.

ایردراپ NFT

با افزایش پذیرش صنعت NFT، تعداد ایردراپ‌های NFT نیز روز به روز بیشتر می‌شود. برای تماشای آخرین ایردراپ‌ها کافی است صفحه را با استفاده از نوار پیمایش به پایین بکشید. دراپ هر مجموعه، شامل اطلاعاتی مانند تاریخ، قیمت تولید هر NFT است.

کاربران می‌توانند خلاصه مختصری از هر NFT اخیراً یا به زودی در صفحه NFT Drop NFTGO را مطالعه کنند. برای کمک به کاربران برای درک دسته‌ای که پروژه به آن تعلق دارد، یک تگ نیز در زیر نام پروژه نشان داده می‌شود. برای تماشای اطلاعات کامل‌تر بر روی دکمه “View All” کلیک کنید.

هر ستون NFT دارای گزینه‌ای برای مینت NFT در گوشه سمت راست پایین است تا امکان پیمایش سریع به وب سایت منتینگ را فراهم کند. لینک‌های وب سایت پروژه، حساب توییتر و سرور Discord به راحتی در گوشه سمت چپ پایین هر بخش قرار دارند.

nft دراپ

داده‌های بازار

به منظور پاسخگویی به نیاز‌های کاربران، NFTGO داده‌های جدید معاملات NFT و فعالیت دارایی‌ها را در سراسر شبکه جمع‌آوری و نمایش می‌دهد. بنابراین کاربران ممکن است درک کاملی از روند‌های بازار NFT داشته باشند و تصمیمات خرید و سرمایه‌گذاری NFT خود را بهبود بخشند.

 • جدیدترین اطلاعات در مورد بازار توکن غیر قابل تعویض، از جمله ارزش بازار، حجم کل، کل معاملات، تعداد NFT‌ها و دارندگان، و به ویژه تغییرات هر دسته در روز گذشته.
 • نمودار‌های خطی در معامله گران / بازار سرمایه / روند حجم در ۷/۳۰/۹۰ روز گذشته.
 • نمودار‌های میله‌ای در مورد روند بازی/کلکسیون/هنر/متاورس در ۲۴ ساعت/۷ روز/۳۰ روز گذشته

رتبه‌بندی

پلتفرم NFTGO با استفاده از شاخص‌های مرتبط با هر NFT برای کاربران و سرمایه‌گذاران یک مرتب سازی چند بعدی ارائه می‌دهد. در واقع NFTGO بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده خود، آخرین رتبه‌بندی دارایی‌ها، جمع‌آوری‌کنندگان، دارندگان و نهنگ‌ها را نیز ارائه می‌دهد. از این رو، شما می‌توانید پروژه‌ها و دارایی‌های ارزشمند NFT را پیدا کنید.

 • مشاهده نهنگ‌های NFT
 • پتانسیل سرمایه‌گذاری سکه‌های NFT و NFT را تجزیه و تحلیل کنید
 • شناسایی صاحبان NFT در سراسر شبکه

رتبه‌بندی کلی با ارزش کل، رشد کل بازار، رشد مجموعه، ارزش دارایی، تعداد دارندگان، ارزش نگهداری نهنگ‌ها و غیره تعیین می‌شود.

پلتفرم ان‌اف‌تی‌گو بازار را به چهار گروه زیر تقسیم می‌کند:

 • کالکشن
 • NFT
 • نهنگ
 • جدید

در هر دسته چندین زیرمجموعه وجود دارد. این ساختار سلسله مراتبی در نظر گرفته شده است تا مرتب‌سازی اطلاعات و حفظ سازمان ذهنی را برای شما آسان‌تر کند.

رتبه‌بندی داده‌های مجموعه‌های NFT، شامل ارزش کل و معامله‌گران، حجم و روند نقدینگی در ۲۴ ساعت گذشته/۷ روز/۳۰ روز گذشته

اطلاعات رتبه‌بندی دارایی‌های NFT، از جمله آخرین تاریخ معامله، بالاترین قیمت و قیمت نهایی دارایی‌های برتر NFT

رتبه‌بندی اطلاعات در مورد ۳۰ نهنگ برتر، از جمله آدرس آن‌ها، تعداد و تعداد NFT‌های آن‌ها و ۳۰ مجموعه برتر 

مرتب سازی پروژه‌های nft

مرورگر دارایی‌ها

NFTGO مانند «گوگل» با چندین عملکرد فیلد NFT است. دارایی‌های NFT با کیفیت بالا توسط NFTGO جمع‌آوری می‌شود که یک شاخص سفارشی بر اساس داده‌های متا آن‌ها ایجاد می‌کند. این به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های NFT را روی یک پلتفرم جستجو کنند و کاوش در جهان NFT را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.

کاربران ممکن است پس از قرار دادن آن در قسمت جستجو به اطلاعات کلی مربوط به دارایی یا مجموعه، از جمله حقایق اساسی، معامله‌گران، ارزش کل و روند حجم، ارزش NFT، دارندگان، نقدینگی، دارایی‌ها و معاملات NFT و غیره دسترسی پیدا کنند.

کریپتوکیتیز را در نظر بگیرید:

پلتفرم NFTGO جزئیات اساسی مورد نیاز آن‌ها در مورد پروژه NFT مورد جستجو را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله لینک به صفحه اصلی آن، اطلاعات مربوط به کوین(های) تراکنش، قرارداد، رتبه و دسته دارایی (در این مورد، کلکسیونی‌ها). علاوه بر این، افراد ممکن است اطلاعات فعلی را با بازخوانی، به اشتراک‌گذاری آن با دوستان خود یا انجمن، و مشاهده لایک‌ها برای تعیین میزان محبوبیت آن تأیید کنند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند درباره عملکرد بازار اطلاعات کسب کنند و بر اساس آمار معامله‌گران، ارزش کل، حجم، NFT‌های جدید منتشر شده، دارندگان و نقدینگی تصمیمات خرید و سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تری بگیرند.

ممکن است اطلاعات دقیقی در مورد NFT‌های آن، مانند ارزش محبوب‌ترین NFT‌ها و NFT‌های جدید تولید شده، به دست‌آورید، و می‌توانید از قیمت‌گذاری جدیدترین معاملات به عنوان راهنمای سرمایه‌گذاری در NFT‌های مشابه استفاده کنید.

جمع‌کننده داده‌های بازار

به دلیل معرفی و رشد بازار‌های غیرمتمرکز معاملات NFT و عدم سازگاری بین پلتفرم‌های مختلف، کاربران نیاز بیشتری به پلتفرمی دارند که اطلاعات معاملات NFT را جمع‌آوری و به اشتراک بگذارد و آن‌ها را قادر به خرید و فروش سریع NFT مطابق با آن کند.

علاوه بر یک موتور جستجوی دارایی، NFTGO به جمع‌آوری اطلاعات معاملاتی بین پلتفرمی نیز می‌پردازد. این عملکرد می‌تواند کاربران خود را قادر سازد تا اطلاعات عمیق و جامعی در مورد تجارت NFT به دست آورند و مهمتر از آن، تجربه خرید بهتری با دسترسی و کارایی بیشتر داشته باشند.

ارزیاب NFT و اوراکل

از زمان معرفی کریپتوکیتیز در سال ۲۰۱۷، دلایلی نقدینگی پایین بازار، تنوع گسترده NFT‌ها و حجم خرید و فروش بالا برای سود به طور مداوم قیمت‌گذاری NFT‌ها را مختل کرده است. با این حال، داده‌ها به عنوان پایه‌ای برای ارزش aset در محیط وب۳ عمل می‌کنند. با کمک تعدادی از کارشناسان تحقیقاتی و پایگاه داده عظیم NFTGO و اطلاعات درون زنجیره‌ای، استاندارد‌های متنوعی ممکن است ایجاد و حل شود. ریاضی واقعیت است و داده‌ها اهمیت بیشتری دارند.

به منظور ارائه اطلاعات اضافی به کاربران خود، NFTGO در حال توسعه مجموعه‌ای از مدل‌های ارزش‌گذاری NFT است که با استفاده از موتور تجمیع داده‌ها که میزبان تعدادی از شاخص‌های اساسی و پیچیده است، با آخرین شرایط بازار مطابقت دارد.

کلام آخر

به منظور ایجاد یک اقتصاد مجازی یکپارچه با طیف کاملی از تجربیات NFT، پلتفرم NFTGO می‌خواهد جهشی بزرگ به جلو بردارد و در آینده به یک “دیزنی لند” NFT تبدیل شود. جهان آینده نگر NFT فرصت‌های زیادی دارد و NFTGO بیش از حد مشتاق و جسور است که بازی را به ماه تغییر دهد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست