معرفی گلکسی S22 سامسونگ در متاورس

معرفی گلکسی S22 سامسونگ در متاورس

طبق آخرین اخبار به دست آمده و به نقل از وبسایت cointelegraph، کمپانی سامسونگ از سری جدید گوشی‌های هوشمند پریمیوم Galaxy S22 خود در فضای مجازی سامسونگ ۸۳۷X  و در متاورس دیسنترالند رونمایی کرد. این شرکت چندملیتی کره‌ای، گوشی‌های جدید خود را بر روی یک صفحه نمایشی در فضای سامسونگ ۸۳۷X دیسنترالند به نمایش گذاشت. طرفداران سامسونگ فعال در متاورس می‌توانستند، این رویداد را همزمان از استریم یوتیوب و دیگر پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی به صورت آنلاین مشاهده کنند. باتوجه به اینکه چنین رویداری برای اولین بار برگزار می‌شد، رونمایی و اجرا با مشکلات فنی هم رو به رو گردید و اعتراض بسیاری از افراد را در پی داشت.

ورود سامسونگ به متاورس با افتتاح فروشگاهی در Decentraland

مدتی قبل سامسونگ، این غول صنعت الکترونیک نسخه مجازی فروشگاه فیزیکی معروف به ۸۳۷ خود را در Decentraland افتتاح کرد و بدین شکل به طور رسمی وارد دنیای متاورس شد. فروشگاه فیزیکی ۸۳۷ در خیابان واشنگتن شهر نیویورک، منهتن واقع شده و با نام Samsung 837X برای مدت محدودی در Decentraland باز خواهد بود. در فروشگاه ۸۳۷X سامسونگ دیسنترالند، مهمانان می توانند در یک مهمانی رقص و آواز زنده‌ای که توسط DJ Gamma Vibes در فروشگاه فیزیکی Samsung 837 میزبانی می‌شود را تجربه کنند.

بیش از ۴ میلیون بازدید از ماژول My House سامسونگ در فضای متاورس در کمتر از یک ماه

با راه‌اندازی “My House” در پلتفرم ZEPETO در ماه گذشته، سامسونگ به توسعه متاورس خود ادامه می‌دهد. این پلتفرم فضای مجازی است که بازیکنان می‌توانند از دستگاه‌های الکترونیکی سامسونگ، امکانات و سایر آیتم‌های این کمپانی استفاده کنند.  در روز جاری نیز سامسونگ اعلام کرده است ماژول مجازی My House در متاورس تا ۲۸ ژانویه بیش از ۴ میلیون بازدید کننده داشته است که تنها در کمتر از یک ماه از راه‌اندازی در پلتفرم ZEPETO بوده است. در همین راستا سامسونگ قصد همکاری با صنایع بیشتری جهت همسویی با رشد پر سرعت ارزهای دیجیتال و متاورس دارد و پیش‌تر نیز اقدام به افتتاح نسخه مجازی فروشگاه فیزیکی معروف ۸۳۷ خود در فضای متاورس کرده بود.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست