مشتریان کریپتو بانک سیگنیچر تا ۵ آوریل باید حساب‌های خود را ببندند!

به مشتریان بانک سیگنیچر که دارای ارزهای دیجیتال هستند ظاهراً تا ۵ آوریل مهلت داده شده تا پول خود را برداشته و بانک دیگری پیدا کنند، در غیر این صورت قانون‌گذاران فدرال حساب‌های آن‌ها را می‌بندد.

به گزارش بلومبرگ، نماینده شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده در ۲۸ مارس اظهار داشت که این سازمان با سپرده گذارانی که سپرده‌هایشان از پیشنهاد NYCB مستثنی شده بود تماس می‌گیرد تا بررسی کند که این سپرده‌ها متعلق به مشتریان شرکت‌های دارایی دیجیتال است یا خیر.

سپرده‌گذارانی که در بانک سیگنیچر حساب دارند باید از آدرس درست خود مطمئن شوند. چرا که هرگونه سپرده‌ای که تا ۵ آوریل به حساب بانکی دیگر منتقل نشود، نقد شده و یک چک به آدرس مشتری ارسال می‌شود.

رسانه خبری کوین‌تلگراف برای تایید با FDIC تماس گرفت، اما تا زمان انتشار این خبر، هنوز هیچ پاسخی دریافت نشده است.

در حالی که اکثر سپرده‌ها و وام‌های نگهداری شده توسط بانک سیگنیچر توسط نیویورک کامیونیتی بنک (NYCB)، شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی، در ۱۹ مارس خریداری شد، توافق با FDIC “حدود ۴ میلیارد دلار از سپرده‌های مربوط به بخش بانکداری دیجیتال سیگنیچر قدیمی” را مستثنی کرد.

پلتفرم پرداخت مبتنی بر بلاک چین سیگنت (Signet) که پرداخت‌های لحظه‌ای را بدون هیچ کارمزد یا محدودیتی امکان‌پذیر می‌سازد نیز از توافقنامه خارج شد. در حال حاضر، مشخص نیست چه اتفاقی برای Signet خواهد افتاد.

در ۱۲ مارس، رگولاتورهای نیویورک، بانک سیگنیچر مستقر در نیویورک را به دلیل نگرانی از ایجاد کردن یک “خطر سیستمیک” برای اقتصاد آمریکا، تعطیل کردند.

شرکت بیمه سپرده فدرال به عنوان مسئول مدیریت دارایی‌ها و اموال مربوط به آن بانک منصوب شد. شرکت بیمه سپرده فدرال از بانک‌های علاقه مند به خرید دارایی سیگنچیر تا ۱۷ مارس درخواست پیشنهاد داد. ظاهراً آژانس فقط پیشنهادهای کسانی را که منشور بانکی فعال داشتند، در نظر گرفت.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست