وال‌های بیت‌کوین ۱.۱۴ میلیارد دلار بیت‌کوین را جابه‌جا کردند

بیت کوین در روز گذشته سه کندل قرمز قابل توجه تولید کرده است. این ارز دیجیتال پیشرو از ۲۳ می حدود ۱۰۰۰ دلار یا ۳.۲۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش وال الرت، در این بین، کیف پول‌های ناشناس بیش از یک میلیارد دلار بیت‌کوین را انتقال داده‌اند. طبق داده‌های این وبسایت ۱.۱۳ میلیارد دلار با ۶ تراکنش توسط یک نهنگ بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته جابه‌جا شد.

پنج مورد از آنها هر کدام ۵۴۰۵ بیت کوین منتقل کردند، اما این تراکنش‌ها نشان می‌دهد که هر انتقال حاوی ۱۸۰۰ بیت کوین اضافی و در مجموع ۷۲۰۶ بیت کوین است.

پنج انتقال اول بین همان دو کیف پول انجام شد. در مجموع ۴۳۲۳۶ بیت کوین بیت‌کوین به ارزش ۱,۱۳۷,۹۱۰,۹۸۹ دلار منتقل شد.

پیتر برانت: الگوی کلیدی بیت‌کوین در حال شکل‌گیری است

پیتر برانت، یکی از تریدرهای کهنه کار آگاه که در تجارت کالا تخصص دارد، اوایل امروز توییت کرد و به دنبال کنندگانش اطلاع داد که متوجه الگوی قابل توجهی در حال توسعه در نمودار بیت کوین شده است. برانت در توییتی از الگویی به نام “قلاب” یا “پرچم” صحبت کرد. او ادعا کرد که این پیامدهای نزولی کوتاه مدت دارد. معامله گران اغلب از این الگوها برای پیش بینی حرکت بازار آتی یک کالا استفاده می‌کنند.

برانت ادعا می‌کند که اگر این تمایل در این مورد خاص صادق باشد، بیت کوین ممکن است به کاهش خود ادامه دهد.

سرمایه‌گذاران کوچک به خرید بیت‌کوین هجوم آوردند

از آنجایی که بیت‌کوین با کاهش قیمت همراه شده است، سرمایه‌گذاران کوچک به سمت این ارز دیجیتال هجوم بردند. بر اساس آمار ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل گلس‌نود، تعداد کیف پول‌های بیت‌کوین بدون صفر به بالاترین حد خود یعنی ۴۷,۰۵۱,۰۲۸ رسیده است.

سرمایه‌گذاران قدیمی بیت‌کوین هم ارزهای خود نمی‌فروشند. توییت دیگری که توسط Glassnode منتشر شده است نشان می دهد که مقدار کوین های HODLed یا گمشده بیت‌کوین به اوج پنج ساله خود یعنی ۷,۷۲۳,۵۴۵.۵۳۷ BTC رسیده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست