راه اندازی تست‌نت استیبل کوین Djed بر بستر کاردانو

راه اندازی تست‌نت استیبل کوین Djed بر بستر کاردانو

طیق آخرین اخبار به دست آمده و به گزارش cryptoslate، شرکت روش‌های پرداخت COTI با انتشار بیانیه‌ای خبر از راه‌اندازی تست نت استیبل کوین Djed پس از ماه‌ها توسعه و کار گروهی همراه با تیم توسعه کاردانو داده است. در ماه‌های اخیر استیبل کوین‌ها LiqwidX، ADADAO و Djed در مراحل توسعه قرار داشته‌اند ولی در حال حاضر هیچ استیبل کوین بومی در شبکه‌ی اصلی بر بستر کاردانو توسعه نیافته‌است.  طبق اعلام تیم توسعه دهنده Djed این استیبل کوین از نوع استیبل‌کوین‌های الگوریتمی می‌باشد.

ارزش و قیمت کاردانو نیز با چشم انداز خوبی در پی افزایش تعداد سرمایه گذارانی این آلت کوین مواجه شده است. این موضوع همچنین می‌تواند به دلیل ارتقاهای فناوری آینده مانند ارتقاء وعده داده شده و مورد انتظار Hydra باشد. اگر این توسعه فناوری طبق برنامه پیش برود، شبکه کاردانو می‌تواند تا ۱ میلیون تراکنش در ثانیه (TPS) را پردازش کند. چندین تحلیلگر گفته اند که وقتی Hydra شروع به کار کند، قیمت این ارز می‌تواند حتی به ۱۵ دلار افزایش یابد.

یکی دیگر از دلایل مهم برای باور اینکه کاردانو به زودی شاهد افزایش قیمت خواهد بود، افزایش تعداد کیف پول آن است. بر اساس گزارش‌ها، کیف‌پول‌های دارای ADA از سال ۲۰۲۰ تا کنون ۱۶۰۰ درصد افزایش یافته است. جدای از چند برابر شدن تعداد کیف پول، ارزش کل قفل شده کاردانو (TVL) نیز به رشد قابل توجهی ادامه داده است.

با این حال، برای اینکه کاردانو دوباره بلند شود، باید از موانعی بگذرد. به نظر می رسد اولین مانع قابل توجه در سطح ۰.۹۰ دلار باشد. عبور از این مانع، مسیر را برای قیمت آدا باز می‌کند تا سطح ۰.۹۶ دلار را مجدداً آزمایش کند که تقریباً با سطح اصلاحی ۵۰٪ در ۱.۰۱ دلار مطابقت دارد.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا ترجمه‌‌ محتوای انتشار یافته از منبع ذکر شده می‌باشد و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست