راه‌اندازی اولین اپلیکیشن غیر متمرکز شبکه کاردانو

راه‌اندازی اولین اپلیکیشن غیر متمرکز شبکه کاردانو

طبق اطلاعات به دست آمده از وبسایت تحلیلی DeFi Lama، به تازگی اولین برنامع Dapp (غیرمتمرکز) بر روی شبکه کاردانو (ADA) راه‌اندازی شده است. در نظر داشته باشید که پیش از این منتقدان زیادی عملکرد شبکه کاردانو را در پشتیبانی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ضعیف دانسته و مورد انتقاد قرار داده بودند. بعد از بروزرسانی Alonzo که طی آن شبکه کاردانو پشتیبانی خود را از قرارداد‌های هوشمند آغاز کرد، تعداد زیادی پروژه از جمله صرافی غیر متمرکز، کیف پول، اوراکل و توکن غیر مثلی (NFT) در حال توسعه بر روی شبکه رمز ارز آدا قرار گرفتند.

به گزارش وبسایت cryptoslate، اکنون MuesliSwap از تاریخ ۲ ژانویه به عنوان اولین اپلیکیشن غیر متمرکز (dapp) بر روی شبکه کاردانو فعالیت خود را آغاز کرده است. این در حالی است که صرافی غیر متمرکز SundaeSwap پیش‌تر از آغاز فعالیت شبکه Testnet خود بر روی شبکه کاردانو را داده بوده است.

لیست شدن اولین دارایی بومی کاردانو، ارز دیجیتال REVU در KuCoin و Gate.io

دنیای کریپتوکارنسی در سال ۲۰۲۲ همچنان به رشد و توسعه روز افزون خود ادامه می‎‌دهد تا در نهایت بتواند راحتی بیشتری را برای همه کاربران خود در تراکنش‌های مالی و در سراسر جهان فراهم کند. این بار، Revuto که به عنوان یک dApp مدیریت اشتراک فعال بر روی کاردانو شناخته می‌شود، به تازگی و به صورت رسمی اعلام کرده است که رمز ارز REVU، اولین دارایی بومی شبکه کاردانو خواهد بود که در حال حاضر در صرافی‌های متمرکز سطح اولی مثل KuCoin و Gate.io فهرست شده است. ودران ووکمن کامنتد (Vedran Vukmancommented)، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Revuto همچنین افزود:

ما مفتخریم که پس از اولین ICO و انتشار اولین کیف پول Cardano lite و شکستن رکوردها با REVU دوباره با این ارز دیجیتال تاریخ سازی کنیم.

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست