به روزرسانی VeChain و افزایش ظرفیت شبکه VeChainThor

به روزرسانی VeChain و افزایش ظرفیت شبکه VeChainThor

طبق آخرین اخبار به دست آمده بنیاد VeChain طی توییتی از آغاز فرآیند رای‌گیری درباره به روزرسانی این شبکه با نام PoA2.0 خبر داد. با این به روزرسانی الگوریتم‌های اجماع Nakamoto و BFT که در حال حاضر در شبکه رمزارزهایی همچون بیت کوین وجود دارند، حذف می‌شوند. در نتیجه، ظرفیت شبکه VeChainThor افزایش پیدا کرده و مقیاس‌پذیری آن بیشتر می‌شود بدون اینکه امنیت شبکه به خطر بیافتد.

در صورت موافقت به این به روز رسانی، VeChainThor اولین موردی خواهد بود که از مکانیزم اجتماعی تلفیقی استفاده خواهد کرد. تحلیلگران بر این باورند که در صورت رای آوردن این به روزرسانی و اجرای موفقیت آمیز آن، رمزارز VET می‌تواند روند صعودی خود را پیش بگیرد. بر اساس توییت منتشر شده توسط بنیاد VeChain، هولدرهای این رمزارز با به روز رسانی شبکه VeChain با نام PoA2.0 موافقت کردند.  بنابراین شبکه اصلی VeChain تا آخر ماه اکتبر به روز رسانی خود را انجام خواهد داد.

به گزارش وبسایت newsbtc، تیم‌های توسعه و تحقیق VeChain در حال حاضر بر روی ارتقا و گسترش بلاک چین VeChainThor  به نام SURFACE (PoA 2.0) کار می‌کنند که به عنوان یک رویکرد ایمن، سازگار با موارد استفاده، نسبتاً بدون چالش و توسعه زنجیره‌ای شناخته می شود.

بنیاد VeChain معتقد است که این به روز رسانی به بلاک چین VeChainThor اجازه می دهد، به دلیل توسعه بسیاری از فن آوری‌های دنیای جدید، بسته ای را در مسیر پذیرش گسترده هدایت کند. در صورت تأیید PoA 2.0 به عنوان یکی از اولین “مکانیسم اجماع ترکیبی” عمل می‌کند.

رای گیری از ۱۱ اکتبر ساعت ۱۰ شب (UTC+8) تا ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱، ساعت ۱۰ شب (UTC+8) انجام می شود. گرایش های اصلی و گره های X اقتصادی هر کدام دارای ۴۰٪ حق رای خواهند بود، در حالی که گره های اقتصادی دارای ۲۰٪ حق رای خواهند بود.

امروز و در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۱، بر اساس توییت منتشر شده توسط بنیاد VeChain، هولدرهای رمزارز با به روز رسانی شبکه VeChain با نام PoA2.0 موافقت کردند. بنابراین شبکه اصلی VeChain تا آخر ماه اکتبر به روز رسانی خود را انجام خواهد داد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست