اوکی اکسچنج

کمپین بازاریابی توکن Wojak و Wojak.Finance

تایید توکن Wojak، توسط تیم Texas

به گزارش وبسایت u.today، توکن رسمی پلتفرم ووجک فایننس (Wojak.Finance) که به اختصار WOJ نامیده می‌شود، به تازگی توسط چند شخصیت مطرح دنیای فیلم در شبکه اجتماعی اینستاگرام مورد توجه قرار گرفته است که البته این مسئله به هیچ عنوان به قابل اطمینان بودن این توکن کمکی نمی‌کند. در واقع این پست‌های اینستاگرامی بخشی از کمپین بازاریابی پروژه می‌باشد که قبل از راه اندازی برنامه جدید Wojak آغاز شده است و شامل پاداش‌های Wojak، تعداد توکن‌های سوخته در زمان واقعی، سایر معیارهای دیفای (DeFi) بوده که می‌تواند توسط حامیان پروژه مورد استفاده قرار گیرد.

طبق اطلاعیه‌ای که در وب سایت این توکن درج شده است، توکن WOJ یک توکن منحصر به امور خیریه است و به کاربران خود نحوه کسب درآمد از بازار کریپتوکارنسی را می‌آموزد. این ارز دیجیتال در بستر شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) شکل گرفته است، نکته اصلی فروش این توکن، مزایایی است که به کاربران و دارندگان WOJ اعطا می‌کند. در نظر داشته باشید که هولدرهای این توکن حق استفاده از WOJ به عنوان یک توکن حاکمیتی را در آینده دریافت خواهند کرد و بخشی از سازمان خودمختار غیر متمرکز (Decentralized Autonomous Organization) می‌شوند که پروژه های مختلف منتظر ایجاد آن هستند.

معرفی Wojak Finance و توکن رسمی آن

پروژه wojak و توکن رسمی آن بر اساس میم ووآک که یک میم معروف در شبکه‌های اجتماعی به ویژه فیس بوک است، شکل گرفته و یک شخصیت معروف اینترنتی است که اغلب برای توصیف احساسات مختلفی که ممکن است فرد احساس کند یا موقعیت هایی که فرد ممکن است از آن عبور کند، استفاده می شود. پس از سقوط ۸۰ درصدی معروف در بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷)، پروژه Wojak در بین سرمایه گذاران بسیار محبوب شد و به عنوان راهی برای توصیف احساساتی بود که برای ضررهای قابل توجه در بازار رمز ارزها پیش می‌آمد.

ارزش اصلی این پروژه به حمایت از گروه های دیگر در این صنعت بستگی دارد. در واقع wojak قصد دارد تا قدمی در جهت ایجاد یک جامعه رمز ارزی پایدار و استقبال کننده داشته باشد. در حالی که موقعیت‌های جدید این پروژه به روی دیگران باز است، چشم انداز wojak همچنین در جهت ایجاد یک استراتژی بلند مدت برای توسعه توکن رسمی خود است. بر اساس نقشه راه wojak، توسعه دهندگان پروژه به دنبال ایجاد یک پروتکل پل، توسعه اکوسیستم و پوشش شبکه های اتریوم (Ethereum) و پالی گان (Polygon)، ایجاد راه اندازهای توکن و میزبانی تورنمنت هایی مبتنی بر حجم توکن متقابل در آینده هستند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست