پیش‌بینی آرتور هیز درباره اتریوم (ETH)

پیش‌بینی آرتور هیز درباره اتریوم (ETH)

به گزارش وبسایت cryptopotato، مدیر عامل سابق صرافی خارجی ارز دیجیتال بیت مکس (BitMEX) به دنبال کنندگان و خوانندگان خود در شبکه‌های اجتماعی و در بلاگ شخصی خود اعلام کرد که سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) سال بزرگی برای اتریوم (Ethereum) خواهد بود و علاقه و اعقاد شدید خود را به این ارز دیجیتالی بیان نمود. آقای آرتور هیز معتقد است که شبکه اتریوم، پس از انتقال به اجماع اثبات سهام، به عنوان یک اوراق قرضه مرتبط با کالا عمل خواهد کرد. جالب است بدانید که مدیر عامل سابق صرافی بیت مکس (BitMEX)، بیت کوین را پول خالص و بدون هیچ بازدهی نامید.

طبق پیش بینی انجام شده توسط هیز (Hayes)، اتریوم یک پروژه عالی برای سرمایه‌گذاری نسبت به سایر پروتکل‌های لایه یک می‌باشد. به علاوه هیز معقد است با انتقالی که قرار است در تابستان امسال اتفاق بیفتد، اتریوم به طرز قابل توجهی از رقبای خود مثل کاردانو و پولکادات جلو خواهد افتاد. بدین ترتیب آرتور هیز که بیت کوین را پول و ارز اتریوم را پس از ادغام به عنوان یک اوراق قرضه مرتبط با کالا می‌داند، سبد سرمایه‌گذاری خود را در سال ۲۰۲۲ با ۲۵ درصد بیت کوین و ۷۵ درصد اتریوم بست. Hayes همچنین افزود:

رمز ارز اتریوم (ETH) کالایی برای تامین انرژی کامپیوتر است، نه یک ابزار پولی خالص.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آرتور هیز بر چه اساسی برای وضعیت و قیمت اتریوم چنین پیش‌بینی را در نظر گرفته است. در پاسخ باید بگوییم برداشت صعودی هیز از آینده اتریوم از تحلیل او در مورد قاتل‌های اتریوم در بازار ناشی می‌شود. اتریوم بیشترین تعداد توسعه دهندگان یعنی حدود ۴۰۰ توسعه دهنده را در مقایسه با سایر پروتکل های لایه یک دارد، در حالی که این نسبت قیمت به توسعه دهنده نشان می‌دهد که در این شرایط اتریوم کمترین امتیاز را در بین تمام رقبا دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست