ثبت اوج قیمت جدید برای کازماس

افزایش قیمت کازماس

به گزارش وبسایت decrypt، کازماس با وجود رکود بازار ارزهای دیجیتال اوج قیمتی جدیدی به ثبت رساند. علی‌رغم رکودی نسبی بازار ارزهای دیجیتال در زمان درج این خبر (سپتامبر ۲۰۲۱)، ارز دیجیتال ATOM امروز توانست دست به رکوردشکنی بزند و اوج تاریخی قیمت جدیدی را ثبت کند. این ارز دیجیتال دیروز با ثبت قیمت ۴۰.۷۶ دلار به اوج قیمتی جدیدی دست یافته بود، اما امروز هم به رشد خود ادامه داد و تا سقف ۴۴.۱۱ دلار پیشروی کرد و رکورد تازه خود را به ثبت رساند.

بهای رمز ارز کازماس تا لحظه تنظیم این خبر با اندکی عقب نشینی نسبت به اوج خود، رشدی ۹.۴۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته داشته و به ۴۲.۹۰ دلار رسیده است. گفتنی است که توسعه‌دهندگان، کازماس را اینترنت بلاک‌چین می‌دانند و بهای آن نیز از میانه ماه آگوست با راه‌اندازی رابط دیفای بین زنجیره‌ای و همچنین در اواخر آگوست با ایجاد پل بین شبکه خود و اتریوم به‌ سرعت رشد کرده است.

مشاهده: قیمت لحظه‌ای Cosmos

اینترنت بلاک چین

بنابراین لازم است بدانید که پروژه Cosmos توسط توسعه دهندگان آن به عنوان “اینترنت بلاک چین” معرفی شده است، شبکه این پروژه قابلیت همکاری با پروژه های بلاک چین گوناگون را داشته و برای بلاک‌چین‌های مختلف هم این امکان را فراهم می‌کند. به این ترتیب شبکه های بلاک چین خواهند توانست در زمینه های تخصصی متنوعی فعالیت داشته باشند. در ۱۸ آگوست، قیمت کازماس پس از راه اندازی یک زنجیره در DeFi با نام Emeris، حدود ۲۵ درصد افزایش یافت و قیمت آن از ۱۵ دلار به به ۲۰ دلار رسید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با افزایش قیمت این رمز ارز باید به آن توجه کنید این است که در پایان ماه آگوست ۲۰۲۱، پروژه کازماس یک پل ارتباطی بلاک چینی با شبکه اتریوم باز کرد تا برای اولین بار معامله بین شبکه های Cosmos و Ethereum امکان پذیر شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست