بایدن: تمایلی به معامله با معامله گران کریپتو ندارم

جو بایدن

به گفته جو بایدن، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، او آماده امضای قرارداد سقف بدهی که به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک کند، نیست.

بایدن در مورد بودجه در آخرین روز اجلاس سران گروه هفت (G7) در ژاپن صحبت کرد و شروط مطرح شده از سوی رهبران جمهوری خواه را “غیرقابل قبول” خواند.

من قراردادی را که از فرارهای مالیاتی ثروتمندان و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند و در عین حال امنیت نزدیک به ۱ میلیون آمریکایی را که کمک غذایی دریافت می‌کنند، را به خطر می‌اندازد، امضا نمی‌کنم.

به‌اصطلاح حمایت‌ها برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال به برداشت مالیات از دست رفته، نوعی برنامه‌ریزی مالیاتی است که مستلزم فروش ارزهای دیجیتالی است که ارزش خود را از دست داده‌اند تا مالیات بر عایدی سرمایه بر سایر سرمایه‌گذاری‌ها کاهش یابد.

از دست دادن سرمایه مربوط به فروش این ارزهای دیجیتال می‌تواند برای جبران سود سرمایه یا حتی کاهش مالیات بر درآمد معمولی تا ۳۰۰۰ دلار در سال استفاده شود.

در اصل، سرمایه گذار با فروش عمدی دارایی ها با زیان برای پرداخت مالیات کمتر، از افت بازار به نفع خود استفاده می کند.

واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه در حال حاضر در حال مذاکره برای بستن سیستم تراکنش‌های کریپتو هستند.

در این مقاله آمده است: «پیشنهادات کاخ سفید برای بستن یک شکاف مالیاتی مرتبط با ارزهای دیجیتال و یک شکاف املاک و مستغلات هر دو قبلاً توسط دولت مطرح شده بود.

پیشنهاد ارز دیجیتال تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاران نمی‌توانند در مورد دارایی‌ای که به سرعت آن را خریداری کرده‌اند، ضرر کنند – قانونی که از قبل برای سهام و سایر دارایی‌ها وجود دارد.

اختلاف کاخ سفید و جمهوریخواهان برای تعیین سقف بدهی

در همین حال، رهبران جمهوری خواه ایده پایان دادن به برداشت از دست دادن مالیات برای ارزهای دیجیتال یا املاک و مستغلات را رد کرده اند.

به گفته کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان در ماه مارس، با اشاره به هزینه‌های گزاف دولت بایدن در طول همه گیری گفت: افزایش بدهی ایالات متحده مشکل هزینه‌ها است، نه مشکل درآمد.

یکی از منتقدان گفت:

بودجه پرزیدنت جو بایدن یک پیشنهاد غیرمنطقی است که همان سیاست‌های مخارج چپ افراطی را که باعث تورم بی‌سابقه و بحران بدهی فعلی ما شده است، دو برابر می‌کند.

جمهوری خواهان پیشنهاد می‌کنند برای کاهش کسری بودجه، ۴.۸ تریلیون دلار کاهش یابد که بر بودجه سازمان های دولتی تأثیر می گذارد.

از آنجایی که رئیس جمهور جو بایدن و جمهوری خواهان کنگره همچنان بر سر افزایش سقف وام ۳۱.۴ تریلیون دلاری اختلاف نظر دارند، ایالات متحده در معرض خطر نکول بدهی قرار دارد.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داده است که اگر کنگره کاری انجام ندهد، خزانه داری ممکن است در اوایل ژوئن (۱ ژوئن) با کمبود سقف بدهی مواجه شود.

گفتنی است ناشر استیبل کوین سیرکل در مواجهه با نگرانی‌های فزاینده در مورد نکول احتمالی دولت ایالات متحده، دارایی‌های خزانه‌داری خود را مجدداً متعادل کرده است.

این سازمان که خالق دومین استیبل کوین بزرگی است که در حال حاضر استفاده می‌شود، ترکیبی از ذخایر را انتخاب کرده است که به نفع وزارت خزانه داری ایالات متحده با تاریخ کوتاه است. این اقدام همزمان با بحث جنجالی درباره سقف بدهی آمریکا در میان کارشناسان مالی، است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست