احراز هویت اجباری برای کاربران کیف‌پول SafePal در DApp بایننس

اجباری شدن احراز هویت برای کاربران DApp بایننس کیف‌پول SafePal

به گزارش وبسایت blog.safepal.io، از تاریخ ۱۲ می ۲۰۲۲، همه کاربران جدید کیف پول سیف پال برای دسترسی به DApp بایننس در این برنامه، به منظور واریز، برداشت و معامله‌ی ارزهای دیجیتال، ملزم به احراز هویت می‌باشند. کاربران فعلی این والت نیز که هنوز احراز هویت انجام نداده‌اند، از این تاریخ، تنها قادر به برداشت خواهند بود. پس از احراز هویت قابلیت‌های دیگر برای این کاربران در دسترس خواهد گرفت. این تغییرات فقط مختص DApp صرافی بایننس این کیف‌پول بوده و قابلیت‌های دیگر این کیف پول نظیر سوآپ کردن، همچنان بدون احراز هویت نیز قابل استفاده خواهند بود.

 تغییرات مهم درباره تأیید هویت بایننس در کیف پول سیف پل

طبق آخرین اخبار منتشر شده از شرایط ارائه خدمات صرافی خارجی Binance، برای افزایش حفاظت از کاربر و ارائه یک محیط رمزنگاری امن برای همه کاربران، کیف پول SafePal تغییراتی را در DApp تجارت بایننس در برنامه خود اعمال می‌کند:

این تغییرات از ساعت ۰۰:۰۰ در تاریخ ۱۲ مه ۲۰۲۲ اجرا شده و به دنبال آن همه کاربران جدید این کیف پول ارز دیجیتال ملزم به تکمیل تأییدیه هویت متوسط برای دسترسی به DApp معاملاتی بایننس در برنامه SafePal، از جمله سپرده‌ها، معاملات و برداشت‌های رمزارزی هستند.

توجه داشته باشید که کاربران فعلی که هنوز تأیید هویت میانی را تکمیل نکرده‌اند، مجوزهای حساب خود را موقتاً به «فقط برداشت» تغییر داده می شود، با خدمات محدود به برداشت، لغو سفارش، بسته شدن موقعیت، و بازخرید. پس از تکمیل تأیید هویت میانی کاربران، می‌توانند دسترسی کامل به DApp معاملاتی Binance را در برنامه SafePal از سر بگیرند.

بنابراین حتما نسبت به انتقال امن موجودی در صورت استفاده از کیف پول سیف پال اقدام کرده و انتقال ارزها، نتورک‌ها و آدرس‌های کیف پول را با دقت انجام دهید.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا ترجمه‌‌ محتوای انتشار یافته از منبع ذکر شده می‌باشد و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست