بیت‌کوین برای دومین بار در ماه فوریه از مرز ۲۴ هزار دلار گذشت

یمت بیت‌کوین

بیت کوین (BTC) برای دومین بار در این ماه از ۲۴۱۰۰ دلار گذشت. در تاریخ ۱۵ فوریه، ساعت ۱۰:۰۰ ب.ظ. UTC، قیمت بیت کوین ۲۴۱۰۳ دلار رسید. با این قیمت، ارزش بازار این ارز دیجیتال از ۴۶۵ میلیارد دلار گذشته است.

قیمت بیت کوین

گفتنی است بیت‌کوین در اوایل این ماه، نیز از مرز ۲۴ هزار دلار گذشت. در ۱ فوریه و صبح بعد از آن در مجاورت قیمت فعلی خود ارزش گذاری شد. به استثنای آن افزایش‌های مختصر، ارزش بازار بیت کوین از آگوست ۲۰۲۲ تا این حد بالا نبوده است. از این رو، قیمت‌ بیت‌کوین به بالاترین حد خود در شش ماه گذشته رسیده است.

هر چند اخیرا بازار با اخبار خوبی همراه نبود اما نبود اخبار بد نیز ممکن است به افزایش ارزش بیت کوین کمک کرده باشد. سود دارایی ممکن است به طور خاص به عدم وجود اقدامات نظارتی در حال حاضر نسبت داده شود. طی هفته گذشته نظارت‌های قانونی علیه پکسوس و کراکن انجام شد.

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین ۸.۴ درصد افزایش یافته است. سود امروز برای اتریوم، رقیب اصلی بیت‌کوین، نیز شاهد افزایش ۶.۹ درصد بود. عملکرد سایر ارزهای دیجیتال در لیست «۱۰ ارز دیجیتال برتر» نیز قابل قبول بود. ارزهای دیجیتال BNB بایننس ۵.۹ درصد، توکن XRP ریپل ۵.۳ درصد، کاردانو ۴.۱ درصد، دوج‌کوین ۵.۶ درصد و پالیگان ۴.۵ درصد افزایش یافتند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

 

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست