بای‌بیت مجوز نگهداری کریپتو را در قزاقستان دریافت کرد

بای‌بیت و قزاقستان

بای‌بیت، یکی از صرافی‌های مطرح بازار کریپتو با دریافت مجوز اصولی از دولت قزاقستان در حال گستر فعالیت‌های خود است.

این صرافی روز گذشته اعلام کرد که مجوز اولیه فعالیت به عنوان تامین کننده خدمات نگهداری در مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC) و یک مرکز تجاری برای دارایی‌های دیجیتال را از اداره خدمات مالی آستانه قزاقستان (AFSA) دریافت کرده است.

بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل با‌ی‌بیت، فکر می‌کند کشورهای مشترک المنافع (CIS) پتانسیل امیدوارکننده‌ای برای توسعه در بخش ارزهای دیجیتال دارد.

ژو بر تعهد بای‌بیت به پیروی از قوانین منطقه‌ای تاکید کرد. این امر پس از آن صورت گرفت که اخیراً تنظیم کننده‌های ژاپنی به Bybit برای انجام تجارت بدون مجوز هشدار داده بودند.

هدف اصلی ما همیشه این بوده است که شرکت خود را مطابق با کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا اداره کنیم.

طبق این مجوز صرافی بای‌بیت موظف است پس از اتمام مراحل درخواست، مجوز دائمی برای شروع خدمت رسانی به مردم محلی را به همراه خواهد داشت.

بای‌بیت در چند ماه گذشته خدمات خود را توسعه داده است. این صرافی در ۲ می اعلام کرد که ارائه خدمات وام رمزنگاری را به کاربران آغاز خواهد کرد. بای‌بیت در ماه مارس با مسترکارت همکاری کرد تا یک کارت نقدی جدید برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کند.

جدیدترین پروژه برای ارائه خدمات در قزاقستان همزمان با رشد این کشور به عنوان یک مرکز منطقه‌ای برای بلاک چین، استخراج و ارزهای دیجیتال است.

برای مبارزه با فرار مالیاتی، مقامات محلی قانون جدیدی را در ماه فوریه اعلام کردند که بر اساس آن ۷۵ درصد از سود استخراج ارز دیجیتال باید از طریق یک صرافی ارز دیجیتال فروخته شود. چند ماه بعد، قزاقستان فاش کرد که در سال ۲۰۲۲ تقریباً ۷ میلیون دلار مالیات بر ارزهای دیجیتال دریافت کرده است.

ناگفته نماند دولت قزاقستان فعالانه در حال توسعه یک ارز دیجیتال بانک مرکزی در مرحله آزمایشی است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست