پیشی گرفتن چین لینک از پالی گان به عنوان پرمعامله‌ترین کوین

پیشی گرفتن چین لینک از پالی گان

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین ویل استیتز (WhaleStats) به تازگی اخباری را منتشر کرده مبنی بر اینکه ۱۰۰۰ نهنگ ارز دیجیتال اتریوم (Ethereum) دوباره روی پروژه رمز ارز چین لینک (LINK) شرط بندی می‌کنند، این مسئله باعث شده است تا ارز پالی گان (MATIC) از جایگاه پرمعامله ترین کوین بازار کریپتوکارنسی خارج شود. در همین حال، نهنگ های اتریوم (ETH) به خرید چین لینک و ماتیک همچنان ادامه می‌دهند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که هر دو ارز درحال حاضر در لیست ۱۰ رمز ارز برتر بازار قرار دارند.

محبوبیت ارز دیجیتال چین لینک و متیک

به گزارش وبسایت خبری u.today، چین لینک و ماتیک هر دو جزو ده ارز دیجیتال برتری هستند که اغلب توسط نهنگ‌های برتر اتریوم خریداری می‌شوند. به علاوه FTT بزرگترین توکن با ارزش دلاری بالا در کیف پول ۱۰۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم موجود است. در بیست و چهار ساعت گذشته، در مجموع ۳۸۶۴۶۴ چین لینک توسط نهنگ های ETH با رتبه های ۱۴۰، ۱۴۱ و ۴ خریداری شده و همچنین چهارمین نهنگ بزرگ، بیشترین مقدار یعنی ۱۹۹۹۹۹ به ارزش ۳۹۰۹۹۹ دلار را خریداری کرده است، مبلغ کلی این ارز دیجیتال  ۷,۳۲۷,۴۱۴ دلار در فیات می‌باشد.

خرید ماتیک توسط نهنگ های ارز دیجیتال

در همین روزها یک نهنگ ارز دیجیتال اتریوم با رتبه ۱۵۸ حدود ۲,۱۱۰,۰۰۰ پالی گان، معادل ۳,۵۲۳,۷۰۰ دلار به دست آورده است، اما ردیاب رمزنگاری محبوب، ویل آلرتز (Whale Alert)، تراکنش‌های ماتیک بسیار بزرگتر از این را شناسایی کرده است. طبق توئیت‌های اخیر، ۵,۸۲۴,۰۱۰ ارز دیجیتال (معادل ۹,۹۳۴,۶۲۶ دلار) از بایننس (Binance) به جمینای (Gemini) و تعداد ۵,۲۲۵,۳۴۴ ماتیک (به ارزش ۹,۹۸۷,۵۸۸) از بایننس به بیتفینکس (Bitfinex) منتقل شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست