حفظ امنیت بیت کوین با ممنوعیت فعالیت رمز ارزها در چین

ممنوعیت رمزنگاری چین می تواند یک مزیت برای امنیت بیت کوین باشد

مارتی بنت (Marty Bent)، موسس یک شرکت بزرگ استخراج ارز دیجیتال آمریکایی، اظهار داشت که Bitmain غول استخراج چینی که عملیات استخراج خود را از چین به کشورهای دیگر منتقل میکند و این کار در افزایش قیمت بیت کوین، بزرگترین رمز ارز دنیا، تاثیر بسیار صعودی خواهد داشت. بنت معتقد است که این یک لحظه مهم برای کاهش خطر برای شبکه بیت کوین خواهد بود. کوین ژانگ (Kevin Zhang)، معاون توسعه کسب و کار در Foundry Service، در توئیتی نوشت که انتظار دارد سهم زیادی از تولیدات تجاری Bitmain در بحبوحه افزایش ممنوعیت شدید چین در بخش استخراج ارزهای دیجیتال، به مالزی و اندونزی منتقل شود.

او معتقد است که این تغییر “پیامدهای جدی” دارد که به هزینه‌های لجستیک و فرآیند تولید مربوط می‌شود:

“از دست دادن خریداران داخلی و فروشندگان وفادار که مجبور به همکاری مجدد در خارج از کشور هستند، افزایش هزینه های لجستیک، مسائل مربوط به کیفیت بالقوه، اصطکاک بیشتر با مدیریت چینی و برون سپاری تولید را در پی خواهد داشت.”

به گزارش وبسایت U.Today، سناتور بازنشسته پت تومی (Pat Toomey)، سناتور بازنشسته سنا و بلیک مسترز، اخیرا از دولت خواسته اند که با پذیرش معیاری برای ارزهای دیجیتال، با دشمنی چین با بیت کوین مقابله کند. ایالات متحده در حال حاضر به عنوان قطبی برای استخراج رمز ارزها در دنیا شناخته شده است و با ایالت هایی مانند فلوریدا، تگزاس و وایومینگ که به طور فعال از این صنعت، حمایت می‌کنند.

آیا فرصت خرید دیگری برای بیت کوین ایجاد شده است؟

بر اساس بیانیه ۲۴ سپتامبر، بانک چین ممنوعیت تمام تراکنش‌ها مربوط به ارزهای دیجیتال را اعمال کرده است. در حال حاضر تمام فعالیت‌های معاملاتی مربوط به ارزهای دیجیتال در چین غیرقانونی تلقی می‌شود. استفاده از بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر کوین‌های اصلی در بازار ممنوع است. بعد از این خبر، قیمت بیت‌کوین در عرض چند دقیقه ۵ درصد کاهش یافته و به کمترین قیمت روزانه، ۴۲،۹۷۷ دلار رسید.

در حالی که اخبار در مورد شدیدترین سرکوب‌ها از سمت چین برای رمز ارزها منتشر شده است، در ابتدا روند رشد بازار را خراب کرد، اما بیت کوین توانست در آخر هفته قیمت خود را بازیابی کند. ویل مک ایووی (Will McEvoy) از Fundstrat، تایید کرده است که ممنوعیت‌های قبلی بیت کوین فرصت های خرید خوبی را برای سرمایه گذاران به همراه دارد. کسانی که بیت کوین را خریداری کردند، از روزی که چین فعالیت موسسات مالی را از انجام تراکنش های بیت کوین منع کرد، تا به امروز شاهد ۴,۲۶۶ درصد افزایش قیمت و رشد بوده‌اند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست