چانگ پنگ ژائو: مقابله با پذیرش ارز‌های دیجیتال پیامد‌های منفی به همراه دارد

مدیرعامل بایننس معتقد است کاهش استفاده از ارز‌های دیجیتال توسط مؤسسات سنتی، تأثیر منفی بر چنین بازیگران مالی سنتی خواهد گذاشت. اعتماد سرمایه‌گذاران در نتیجه شکست شرکت‌های معروف ارز‌های دیجیتال مانند FTX و Tترافورم لبز کاهش یافت و بازار سنتی مجبور شد در استراتژی ورود خود به اکوسیستم تجدید نظر کند. اگرچه تردید بازیکنان سنتی مانع از پذیرش ارز دیجیتال در آینده نزدیک می‌شود، CZ ادعا می‌کند که این انتخاب ممکن است پیامد‌های ناخواسته‌ای در دو دهه آینده داشته باشد.

به گفته‌ی چانگ پنگ ژائو، طرفداران متعصب بازارهای مالی سنتی و مخالفان بازار کریپتو که در تصمیم خود برای عدم ورود به بازار کریپتو پافشاری داشته دارند، طی ۱۰ تا ۲۰ سال آینده به شدت از دنیا عقب خواهند ماند.

“عدم پذیرش رمزارز طی ده تا بیست سال ممکن است پیامد‌های منفی برای بازیگران مالی تثبیت شده داشته باشد. 

ژائو و سایر چهره‌های سرشناس در صنعت ارز‌های دیجیتال معتقد هستند، اشخاصی مانند سم بنکمن فرید صنعت را چند سال به عقب انداختند. البته به اعتقاد وی: «قانون‌گذاران در حال وضع قوانین پیشگیرانه‌ای برای جلوگیری از انجام اعمال مجرمانه در بازار کریپتو هستند. این مسأله مسلماً برای آینده‌ی بازار کریپتو بسیار مفید خواهد بود.

تغییر روند بازار ارز‌های دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۳ پیش‌بینی‌های چانگ پنگ ژائو را در خصوص پیشرفت‌ها و موفقیت‌های قطعی بازار کریپتو و پیامد‌های منفی مبارزه با این پیشرفت‌ها برای مخالفان کریپتو را تصدیق می‌کند. با افزایش قیمت بیت‌کوین به بالای ۲۳ هزار دلار، احساسات کلی بازار مثبت شده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست