قیمت توکن صرافی FTX در سال ۲۰۲۳ بیش از ۱۲۰ درصد افزایش یافت

توکن FTT

توکن FTT، توکن بومی صرافی ورشکسته FTX، علی‌رغم خبر‌های منفی مربوط به صرافی، کلاهبرداری‌های آن، از ابتدای سال جدید دستاورد‌های قابل توجهی را به ثبت رسانده است. طبق داده‌های منتشر شده در ۲۳ ژانویه (۳ بهمن ماه) توسط Kaiko، توکن FTT در اولین ماه سال ۲۰۲۳ تا کنون بیش از ۱۲۰ درصد رشد کرد.

با وجود ارتباط این توکن با صرافی FTX، یک روند کوچک صعودی را تجربه کرده است. ناگفته نماند این افزایش در حالی انجام شده است که تعداد بازار‌هایی که از توکن FTT پشتیبانی می‌کردند از ۲۸ به ۶ صرافی کاهش یافته است. در حال حاضر بازار‌های FTT شامل بایننس، هوبی، کوین‌ایکس، کوکوین و Poloniex هستند.

شایان ذکر است با اینکه صرافی ارز دیجیتال بایننس در مرکز‌اتهامات مربوط به کمک به سقوط FTX قرار داشت، اما بیشترین معاملات این توکن در این پلتفرم ثبت شده است.

دلایل رشد توکن FTT

داده‌ها حجم معاملات پایین توکن FTT را نشان می‌دهد که می‌تواند دلیل برای افزایش قیمت آن باشد. در این موقعیت، کمبود نقدینگی نیز می‌تواند به رشد توکن FTT کمک کرده باشد.

شایان ذکر است پایداری این توکن به دلیل ادامه پرونده علیه سم بنکمن فرید، بنیانگذار FTX همچنان نامعلوم است. در واقع توکن FTT مانند توکن‌های بومی سایر پروژه‌های سقوط کرده پیروی کرده است.

برای مثال ترا لونا (LUNC)، بلاک‌چین قدیمی اکوسیستم ترا (LUNA) که اکنون فروپاشیده است، در حالی که جامعه تلاش می‌کند تا اوج‌های قبلی خود را به دست آورد، مراحل ثبت شده‌ای از افزایش قیمت را به دست آورده است.

به بیان دیگر، با وجود نبود نقشه راه مشخص و وکنومیک شفاف، چنین دارایی‌هایی افزایش یافته‌اند. در برخی موارد، جوامع‌امیدوارند توکن‌هایی مانند FTT بتوانند با استفاده از روش‌هایی مانند شورت اسکوییز از می‌م‌کوین‌هایی مانند شیبا اینو تقلید کنند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

 

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست