مدیرعامل گری‌اسکیل: گری‌اسکیل بیت‌کوین تراست (GBTC) می‌تواند “دو میلیارد دلار” را به سرمایه‌گذاران برگرداند!

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل، مایکل سوننشاین، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد نمی‌تواند درک کند که چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) “نمی‌خواهد” از سرمایه‌گذاران گری‌اسکیل محافظت کند و دارایی واقعی آن‌ها را پس دهد.

در مصاحبه‌ای با پادکست محبوب پیتر مک کورمک What Bitcoin Did در ۲۵ فوریه (۶ اسفند)، سوننشاین گفت که SEC با امتناع از تأیید‌گری اسکیل بیت‌کوین تراست (GBTC) به عنوان صرافی بیت کوین، “قانون فرآیند‌های اداری را نقض کرده است”.

وی افزود که SEC با مجوز دادن به ETF‌های آتی بیت کوین در حالی که «تبدیل GBTC» را رد و «خودسرانه» عمل کرد: او توضیح داد که این مرحله تضمین می‌کند که تنظیم‌کننده «دلخواه» یا «خودسرانه» عمل نمی‌کند.

طبق گفته سوننشاین، ‌گری اسکیل تأیید SEC از اولین ETF‌های بیت کوین را به عنوان نشانه‌ای تفسیر کرد که آژانس در حال تغییر دیدگاه خود نسبت به بیت کوین است.

اگر GBTC به عنوان یک ETF بیت کوین تأیید می‌شد، او ادعا می‌کرد که “چند میلیارد دلار” سرمایه بلافاصله به جیب سرمایه‌گذاران برمی گردد، زیرا صندوق به دارایی خالص خود باز می‌گردد.

طبق گفته سوننشاین، GBTC در حال حاضر با تخفیف نسبت به NAV خود معامله می‌کند، اما اگر قرار باشد به یک ETF تبدیل شود، دیگر تخفیف یا حق بیمه وجود نخواهد داشت، زیرا یک «مکانیسم آربیتراژ» یکپارچه تعبیه شده است.

او تأکید کرد که‌گری اسکیل در حال حاضر “از SEC شکایت می‌کند” و ممکن است حکمی در مورد امتناع SEC از درخواست اولیه آن در اوایل “پاییز ۲۰۲۳” داشته باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد که‌ گری اسکیل بیش از یک “میلیون حساب سرمایه گذار” دارد و سرمایه‌گذاران در سراسر جهان روی این شرکت حساب می‌کنند تا “کار درست را برای آن‌ها انجام دهد.”

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست