پیشنهاد مهاجرت هلیوم به شبکه سولانا

پیشنهاد مهاجرت هلیوم به شبکه سولانا

طبق آخرین اخبار به دست آمده و به گزارش وبسایت cryptoslate، در روز ۳۰ آگوست توسعه‌دهندگان هلیوم (HNT) با ثبت پیشنهاد HIP 70، درخواست کرده‌اند که بلاک چین هلیوم به طور کامل منحل شود و این توکن بر بستر سولانا به کار خود ادامه بدهد.

از تغییرات ایجاد شده در صورت رای آوردن این پیشنهاد می‌توان به واگذاری الگوریتم Proof of Coverage و همچنین انتقال اطلاعات به اوراکل‌ها و همچنین انتقال توکن‌های HNT به شبکه سولانا اشاره کرد.

دلیل این تصمیم از سمت توسعه دهندگان هلیوم شلوغی بیش از حد این شبکه و ناتوانی آن در انتقال جریان اطلاعات عنوان شده است. همچنین توسعه دهندگان هلیوم (HNT) گفته‌اند که با وجود پروژه‌های لایه اول قدرتمندی مانند سولانا (SOL) دیگر نیازی به بلاک چین اختصاصی این شبکه احساس نمی‌شود.

پس از این پروپوزال موجی از واکنش‌های منفی از سمت اجتماع هلیوم مطرح شد. لازم به ذکر است که رای‌گیری در خصوص این پیشنهاد در تاریخ ۱۲ الی ۱۸ سپتامبر انجام خواهد گرفت.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست