نتایج حمله به کیف پول‌های شبکه سولانا

واکنش‌ها به شرایط وخیم شبکه سولانا

طبق گزارشات منتشر شده حمله‌ی وسیعی به کیف پول‌های گرم بر بستر سولانا از جمله Phantom و Slop در جریان است. کاربران بسیار زیادی در توییتر ضمن ترند کردن Solana در توییتر گزارش داده‌اند که دارایی آن‌ها مورد حمله قرار گرفته است و از کاربران خواسته‌اند که دارایی‌های خود را به کیف پول‌های سرد منتقل کنند.

حمله‌ی در جریان به کیف پول‌های سولانا

در ساعات ابتدایی این حمله شرکت امنیت بلاکچین PeckShield دلیل احتمالی این حمله را مشکلات زنجیره موجودی عنوان کرده است که از این طریق هکر‌ها توانسته‌اند کلید‌های خصوصی کاربران را به سرقت ببرند. همچنین این شرکت در لحظه نگارش توییت خود اعلام کرده بود تا به این لحظه ۸ میلیون دلار دارایی مورد سرقت قرار گرفته است.‌

بازار توکن‌های غیر مثلی Magic Eden نیز با تایید این حمله ابراز داشته است که به نظر می‌رسد این حمله پلتفرم خاصی را مورد هدف قرار نداده است و تمامی کیف پول‌های سولانا مورد نظر هکر‌ها بوده است

طبق کیف پول Phantom (یکی از قربانیان این حمله هکری):

ما در حال همکاری با دیگر تیم‌ها برای بررسی همه جوانب این حمله هستیم و در حال حاضر تیم ما باور ندارد که این یک حمله طراحی شده مخصوص برای این کیف پول باشد.

CZ (مدیر عامل صرافی بایننس):

یک حمله فعال بر روی شبکه سولانا در جریانست که بیش از ۷ هزار کیف پول را تا به این لحظه سرقت کرده است. برای احتیاط دارایی‌های بر بستر این شبکه را به کیف پول‌های سرد و یا صرافی‌های متمرکز مانند بایننس ارسال کنید.

مدیر عامل صرافی KuCoin:

ما در ارتباط نزدیک با تیم سولانا هستیم و آدرس‌های مظنون به مشارکت در این حمله را بلاک کرده‌ایم. مدیر عامل صرافی OKX: این حمله گسترده تا به این لحظه بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ قربانی داشته است و توصیه می‌شود که کاربران دارایی‌های خود را به کیف پول‌های سرد و یا صرافی‌های متمرکز انتقال دهند.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست