شکست آخرین تلاش‌ها برای نجات شبکه ترا (Terra)

شکست آخرین تلاش‌ها برای نجات اکوسیستم ترا Terra

به گزارش وبسایت cointelegraph، در حالی که در روز ۱۲ می خبری مبنی بر سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد دلاری گروه سرمایه گذاری سوییسی GAM برای نجات UST و ارز دیجیتال لونا LUNA‌ منتشر شده بود، هم اکنون مشخص شده است که این خبر از اساس کذب بوده است و این شرکت هیچ تصمیمی برای سرمایه گذاری برای نجات این اکوسیستم ندارد. هم چنین Do Kwon مدیر عامل ترا و تیم توسعه این شبکه برنامه‌ای را برای بازگرداندن قیمت UST به ۱‌ دلار پیشنهاد داده‌اند که شامل سوزاندن ۱.۴ میلیارد دلار UST و در عین حال استیک کردن ۲۴۰ میلیون لونا می‌باشد.

آزمایشگاه Terraform طرحی را برای تسریع نرخ سوزاندن UST در تلاش برای نجات Terra از فروپاشی تایید کرد که بر اساس این پیشنهاد، ظرفیت استخراج روزانه UST از ۲۹۳ میلیون دلار به ۱.۲ میلیارد دلار افزایش پیدا کند. Do Kwon قصد دارد با با توزیع مالکیت شبکه بین دارندگان LUNA و UST، به بلاک‌چین بحران زده راه دیگری بدهد. ۴۰ درصد از توکن‌های جدید قبل از رویداد De-pegging بین دارندگان Luna توزیع می‌شود. در زمان ارتقاء شبکه، سهم مساوی از توکن‌ها بین دارندگان UST توزیع می‌شود تا «تا حد امکان خسارتشان جبران» شود.

در نظر داشته باشید که ۲۰ درصد باقیمانده به دارندگان Luna در آخرین لحظه توقف زنجیره و استخر جامعه که بودجه توسعه آینده را تأمین می‌کند، اختصاص می‌یابد. ذینفعان جامعه می‌توانند در مجموع یک میلیارد توکن جدید صادر شده دریافت کنند. به این ترتیب، Kwon قصد دارد اعضای موجود را تشویق کند تا پس از سقوط پروژه را به طور کامل رها نکنند.

توکن LUNA به دلیل تورم شدید و فشار فروش تقریباً به صفر سقوط کرد. مجموع عرضه در گردش این ارز دیجیتال در حال حاضر ۶.۵ میلیارد توکن است. در همین حال، استیبل کوین UST به طور کامل پیوند خود را از دست داده است و در حال حاضر تنها ۰.۱۷ دلار معامله می‌شود.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا ترجمه‌‌ محتوای انتشار یافته از منبع ذکر شده می‌باشد و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۴/۵ - (۸ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست