‏SEC خود را مسئول قانون‌گذاری اتریوم می‌داند!

‏SEC خود را مسئول قانون‌گذاری اتریوم می‌داند!

به گزارش خبر گزاری Cointelegraph، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) در روند یک دادگاه یک پرونده قضایی ادعا کرده است که به دلیل اینکه اکثریت نود‌های شبکه‌ی اتریوم در خاک ایالات متحده آمریکا قرار دارند، تراکنش‌های اتریوم شامل قوانین آمریکا می‌شود.

این ادعای SEC در خصوص شبکه‌ی اتریوم تا کنون بی‌سابقه بوده است و باید دید که این ادعا صرفاً یک استدلال برای پیروزی در این دادگاه مشخص می‌باشد و یا نشان از انتخاب یک رویه برای قانون‌گذاری در خصوص ارز‌های دیجیتال می‌باشد.

در حال حاضر و بر طبق اطلاعات Ethernodes نزدیک به ۴۲.۵۶ درصد از مجموع ۷۸۰۷ نود اتریوم در کشور آمریکا واقع شده‌اند. طبق تحلیلی که از رمز ارز اتریوم در چهارشنبه هفته گذشته ، قبل از رویداد Merge اتریوم برای شما عزیزان قرار دادیم، در روند اتریوم شاهد ثبت کف‌های بالاتر، اما سقف‌های پایین‌تر و افزایش عمق اصلاح در هرموج بودیم ، که این نشان دهنده کاهش مومنتوم صعودی و تغیر جهت روند بود.

همچنین علیرغم اینکه رویداد Merge با موفقیت انجام شد ، تاثیری برصعود قیمت نداشت و اتریوم نیز همگام با کل بازار حرکت کرد و کف قبلی خود و الگوی مثلث را روبه پایین شکست. درنهایت با شکست ترند لاین صعودی، قیمت تا اولین حمایت سرراه خود که محدوده ۱۲۷۷ دلار بود، رسید.

حال در این محدوده قیمتی دو سناریو برای اتریوم میتوان متصور شد:

سناریو صعودی: اگر قیمت با برخورد به محدوده ۱۲۷۷ دلار با فشار خرید مواجه شود و این سطح به خوبی از قیمت حمایت کند، با شکست ترند لاین نزولی بلند مدت و پولبک به آن و تشکیل سقفی بالاتر از سقف قبلی میتوان صعود قیمت را ابتدا تا محدوده ماینور ۱۷۷۶دلار و بعد از آن تا محدوده ۲۰۰۰ دلار متصور شد.

سناریو نزولی: اما اگر سطح ۱۲۷۷دلار حمایت خود را از دست دهد و break شود و سقفی پایین تر از سقف قبلی تشکیل دهد قیمت میتواند تا لول بعدی یعنی محدوده ۱۰۲۵ دلار که حمایت قوی برای اتریوم است پایین بیاید.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست