اتریوم ۲.۰ در Devnet فعال شد!

اتریوم 2.0 در Devnet فعال شد!

طبق آخرین اخبار به دست آمده از استودیوی توسعه ConsenSys، بن ادینگتون (Ben Edgington)، توسعه دهنده و محقق اتریوم اعلام کرد که اولین پلتفرم قراردادهای هوشمند، به یک دستاورد مهم رسیده است. الگوریتم اثبات سهام اتریوم در حال حاضر یک قدم به اجرایی شدن نزدیکتر شده است. طبق آخرین توییت آقای ادینگتون:

ارتقاء و ادغام (Merge) اتریوم ۲.۰ در DevNet فعال شده است.

به گزارش وبسایت u.today این ارتقا در وبسایت DevNet قابل تعامل است زیرا با پیاده سازی های مختلف اتریوم ۲.۰ در تماس است. به این ترتیب، علاقه مندان به اتریوم ۲.۰ می توانند ابزارهای انتقال به آن را آزمایش کنند. آقای ادینگتون عکس های لحظه سلام به جهان DevNet اتریوم ۲.۰ را به اشتراک گذاشت. در این تصاویر توسعه دهندگان اتریوم از جمله بنیانگذار آن، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، فعال شدن این ادغام را جشن می گیرند. مکان این رویداد محرمانه است. لفتریس کاراپتساس (Lefteris Karapetsas)، بنیانگذار Rotki متوجه برچسب های یونانی روی بطری ها شده است، بنابراین آقای ادینگتون تأیید کرد که این رویداد در جایی در یونان برگزار شده است.

ادغام اتریوم ۲.۰ چیست؟

ادغام یک ارتقا است که الگوریتم اثبات کار (PoW) پشت بلاک چین اتریوم را با اثبات سهام (PoS) جایگزین می کند. به کمک ادغام، اتریوم ۲.۰ به طور کامل فعال می شود و مسیر برای تقسیم بندی باز می شود. این رویداد بسیار مهم در حدود سه ماهه اول تا دوم سال ۲۰۲۲ (کمتر از یک سال دیگر) رخ خواهد داد.

همانطور که قبلاً توسط اخبار وبسایت U.Today مطلع شدیم، توسعه دهندگان بنیاد اتریوم اخیراً تاریخ اولین ارتقاء اتریوم ۲.۰ را با نام Altair تأیید کردند. Altair به صورت زنده در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ (۵ آبان) در دوره ۷۴۲۴۰ Beacon Chain اجرا می شود. این برنامه منطق اقتصادی اتریوم ۲.۰ را مورد تجدید نظر قرار می دهد و عملکرد light client را فعال می کند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست