دومین شبکه آزمایشی اتریوم با موفقیت هارد فورک شانگهای را شبیه‌سازی کرد!

اتریوم

تکرار موفقیت‌آمیز برداشت‌های اتریوم‌های سهام‌گذاری‌شده در دومین شبکه آزمایشی اتریوم، معروف به Sepolia، بلاک‌چین اتریوم را یک قدم به ارتقاء شانگهای نزدیک‌تر کرد.

با ارتقای شانگهای، اتریوم به طور کامل به یک شبکه اثبات سهام تبدیل می‌شود که اعتبارسنجی‌ها را قادر می‌سازد تا مشوق‌هایی را برای افزودن یا تأیید بلاک‌ها به بلاک چین دریافت کنند.

گفتنی است قبل ازاجرای نهایی شانگهای، یک آزمایش دیگر در شبکه آزمایشی Goerli اتریوم انجام خواهد شد.

آزمایش روی Sepolia برای دادن فرصت دوم به توسعه دهندگان برای تمرین برداشت‌هایی که در شبکه اصلی اتریوم انجام می‌شود، ایجاد شد. شبکه‌های آزمایشی به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهند تا با تکرار یک بلاک چین اصلی، در این مثال، اتریوم، هرگونه تغییر در برنامه‌های خود را در محیطی با ریسک پایین آزمایش کنند.

دومین شبکه از سه شبکه آزمایشی که از طریق این شبیه سازی انجام می‌شود، Sepolia است. با این حال، این ارتقاء شبکه آزمایشی بر روی یک شبکه آزمایشی بسته بود، به این معنی که برخلاف ارتقاء شبکه آزمایشی قبلی که اوایل این ماه در ژجیانگ انجام شد، فقط توسعه‌دهندگان هسته اتریوم اعتبار سنجی‌ها را بر روی این شبکه آزمایشی اجرا می‌کنند. Sepolia به دلیل اعتبارسنجی کم‌تر، کمترین اهمیت را در بین سه شبکه آزمایشی دارد.

در هفته های آینده، Goerli آخرین ارتقاء شبکه آزمایشی را دریافت خواهد کرد. این آخرین تمرین قبل از انجام برداشت‌های اتریوم‌های سپرده‌گذاری شده در شبکه اصلی خواهد بود. با توجه به اینکه Goerli دارای بزرگترین شبکه آزمایشی در بین این سه شبکه است و شباهت زیادی به فعالیت در بلاک چین اولیه اتریوم دارد، آزمایش آن نیز مشتاقانه ترین مورد انتظار خواهد بود.

ارتقاء شبکه آزمایشی بعدی در Goerli احتمالاً در حوالی ۲۱ مارس انجام می‌شود، اگر توسعه دهندگان به انجام ارتقاء آزمایشی با فاصله سه هفته از یکدیگر ادامه دهند، ممکن است ارتقاء شبکه اصلی شانگهای را به ماه آوریل بیوفتد. اگر چنین باشد، در مقایسه با تاریخ هدف اولیه مارس که توسعه‌دهندگان اتریوم برای تحویل اتریوم سهام نشان داده بودند، تاخیر کمی وجود خواهد داشت.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست