ویتالیک بوترین ۱۵۰ هزار دلار را به زلزله‌زدگان ترکیه و سوریه اهدا کرد!

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، تا به حال دو کمک قابل توجه برای کمک به زلزاه‌زندگان هفته گذشته در ترکیه و سوریه انجام داده است. در ۶ فوریه زلزله‌ای به بزرگی ۷.۸ ریشتر در ترکیه و سوریه رخ داد. تعداد قربانیان در حال حاضر به ۳۳۰۰۰ نفر رسیده است که یکی از بدترین اتفاقات در تاریخ اخیر است.

بنیانگذار اتریوم یکی از چندین نفری بود که این هفته از اتریوم برای کمک به امدادگران ترکیه اهدا کرد. طبق گفته شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield، آخرین هدیه او ۵۰ ETH یا حدود ۷۷۰۰۰ دلار بود که در ۱۲ فوریه به Anka Relief اهدا شد.

آنکا از بنیانگذار اتریوم به خاطر هدیه‌اش تمجید کرد و اشاره کرد که کمک‌های ارز دیجیتال از همان روز اول شروع شده است.

“از اولین روز این اتفاق ناگوار، شاهد افزایش کمک‌های مالی در جیب تعدادی از سازمان‌های غیردولتی قابل توجه بوده‌ایم.

این سازمان اضافه کرد که شگفت‌انگیز است که آن‌ها بودجه بیشتری را به دست آورده‌اند و به جذب آن‌ها ادامه خواهند داد.

آنکا لیستی از کیف پول‌های ارز‌های دیجیتالی که می‌توان به آن‌ها کمک‌های مالی ارسال کرد، ارائه کرده است. پروژه اوکراین DAO که هدف آن جمع‌آوری کمک‌های مالی ارز‌های دیجیتال برای کمک به تلاش‌های کشور تحت محاصره است، توسط سازمان پشتیبانی بشردوستانه Web۳ آغاز شد.

یکی دیگر از سازمان‌های غیر انتفاعی به نام Ahbap نیز در حال جمع‌آوری کمک مالی است. تا به امروز، این شرکت ادعا می‌کند که ۴. ۳ میلیون دلار کمک‌های ارزی دریافت کرده است و بیشترین توکن‌های اهدا شده استیبل کوین‌ها هستند. به گفته اتراسکن، کیف پول Ahbap در حال حاضر دارای ۴۰۹ ETH است که ارزش آن ۶۲۲۰۰۰ دلار است.

فایننشال تایمز لندن اواخر هفته گذشته گزارش داد که کمک‌های مالی به صورت ارز‌های دیجیتال از سراسر جهان در حال انجام است. تنها بایننس ۵ میلیون دلار برای کمک به ترکیه اهدا کرده است.

هفته گذشته، بایننس همچنین ۱۰۰ دلار ایردراپ BNB را به افرادی که در مناطقی که به شدت آسیب دیده بودند، اهدا کرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست