ویتالیک بوترین ۳ فرصت بزرگ ارز‌های دیجیتال در سال ۲۰۲۳ را فاش کرد!

به گفته ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، سه چشم انداز “بزرگ“، استفاده گسترده از کیف پول، استیبل کوین‌های مقاوم در برابر تورم و ورود به وب سایت مبتنی بر اتریوم در ارز‌های دیجیتال هنوز به دست نیامده است. در پاسخ به نگرانی ابراز شده هافمن مبنی بر اینکه “موج پذیرش” برای برنامه‌های غیرمتمرکز اکنون گذشته است و “فرصت کمتری” برای توسعه‌دهندگان برای ورود و ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز جدید وجود دارد، بوترین در طی مصاحبه‌ای چشم انداز خود را برای صنعت ارز‌های دیجیتال در سال ۲۰۲۳ به اشتراک گذاشت.

بوترین “دوره برزخی” را که هافمن به آن اشاره کرد، رد کرد و ابتدا استدلال کرد که پیشرفت‌های بیشتری در زیرساخت کیف پول لازم است تا استفاده از ارز دیجیتال برای کاربران عادی ساده‌تر شود و اطمینان حاصل شود که می‌تواند از میلیارد‌ها کاربر پشتیبانی کند.

بوترین گفت: ‌

اگر بتوانید کیف پولی بسازید که یک میلیارد نفر از آن استفاده کنند، یک فرصت بزرگ ایجاد خواهد شد.

ثانیاً، بوترین اظهار داشت که توسعه یک استیبل کوین که قادر به مقاومت در برابر هر شرایطی، چه در بلاک‌چین و چه در اقتصاد کلان گسترده‌تر باشد، انقلابی برای این صنعت خواهد بود:

اگر بتوانید استیبل کوینی بسازید که واقعاً بتواند از هر چیزی از جمله ابرتورم دلار آمریکا جان سالم به در ببرد؛ اگر بتوانید چیزی بسازید که برای هرکسی که در آن موقعیت قرار می‌گیرد مانند یک راه نجات باشد، یک موفقیت بزرگ خواهد بود.

بوترین هیچ توصیه فنی در مورد چگونگی انجام این کار ارائه نکرد.

در نهایت، بوترین اعلام کرد که هرگونه پیشرفت فنی که به اتریوم در گرفتن تسلط فیس‌بوک، گوگل (google)، توییتر و سایر پلتفرم‌ها متمرکز در بحث ورود (Login) به حساب‌های کاربری کمک کند، به اتریوم این امکان را می‌دهد تا قدرت خود بر بازار را بر برنامه‌های مبتنی بر وب افزایش دهد:

اگر بتوانید با اتریوم به سیستم‌ها وارد شوید و اگر بتوانید فیس‌بوک، گوگل و توییتر را به‌عنوان حاکمان ورود به اینترنت از سلطنت خلع کنید. فرصت‌های بزرگی را برای ارز‌های دیجیتال رقم می‌زنید.

با این حال، بوترین اذعان کرد که با رشد کسب و کار و افزایش رقابت، پر کردن شکاف‌های موجود در بازار سخت‌تر می‌شود.

این بنیانگذار اتریوم چند هفته گذشته خود را همراه با چشم انداز خوش بینانه خود در سال‌های آینده صرف آموزش دیگران در مورد بخش ارز‌های دیجیتال و ارائه راهنمایی کرده است

در ۵ دسامبر، بوترین گفت که آینده اتریوم و فناوری‌های غیرمتمرکز او را به همراه هویت مبتنی بر بلاک چین، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و اپلیکیشن‌های ترکیبی هیجان‌زده می‌کند. بنیانگذار اتریوم بار دیگر بر نیاز معامله گران به اتخاذ دیدگاه بلندمدت با تأکید بیشتر بر پیشرفت‌های فنی نسبت به قیمت چند روز قبل، در ۳ دسامبر، اشاره کرد.

پس از سقوط صرافی FTX، بوترین به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه کرد که میزان تأثیرگذاری افراد بر پروتکل را در نظر بگیرند و به کد باز و شفاف بیشتر از مردم اعتماد کنند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست