کمسیون بورس و اوراق بهادار برنده پرونده دستکاری قیمت توکن Hydro شد!

کمسیون بورس و اوراق بهادار

تسویه حساب ۲.۸ میلیون دلاری به نبرد قانونی هفت ماهه بین رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده و یک شرکت متهم به دستکاری قیمت ارزهای دیجیتال پایان داد.

در یک دعوای قضایی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مطرح شد، یک قاضی دادگاه منطقه نیویورک در ۲۰ آوریل شرکت فناوری هیدروژن و مدیر عامل سابق آن، مایکل راس کین را هدف قرار داد و آنها را به پرداخت ۲.۸ میلیون دلار به عنوان جبران خسارت و مجازات‌های مدنی محکوم کرد.

این مبلغ شامل بیش از ۱ میلیون دلار جریمه و حدود ۱.۵ میلیون دلار در سودهای “برداشت شده” است.

مایکل کین، مدیر عامل هیدروژن نیز با پرداخت ۲۶۰ هزار دلار جریمه شخصی موافقت کرد.

کمسیون بورس و اوراق بهادار در سپتامبر ۲۰۲۲ شکایتی را تنظیم کرد و بیان کرد که کین با استفاده از Moonwalkers Trading Limited، سازنده بازار، کارهایی برای تأثیرگذاری بر حجم و قیمت توکن هیدروژن HYDRO انجام می‌دهد.کمسیون بورس و اوراق بهادار ادعا کرد که کین و تایلر اوسترن، مدیرعامل مون واکرز (Moonwalkers ) پس از توزیع توکن‌های هیدروژن از طریق ایردراپ‌ها، برنامه‌های جایزه و فروش مستقیم به بازار در سال ۲۰۱۸ “برای ایجاد ظاهر نادرست فعالیت بازار قوی” توطئه کردند.

در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Ostern متهم است که توکن‌ها را در یک “بازار متورم مصنوعی” فروخته و باعث شده هیدروژن بیش از ۲ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

یک روز پس از طرح شکایت، اوسترن با پرداخت ۴۱۰۰۰ دلار موافقت کرد. در نتیجه هیدروژن و کین دیگر اجازه ندارند با ادعاهای مطرح شده توسط SEC علیه خود اعتراض کنند.

کین و شرکت مجاز به فروش ارزهای دیجیتال دیگر تا زمانی که توکن‌های Hydro تست Howey را گذرانده و مجوز SEC را کسب نکرده باشند، ندارند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست