کمسیون بورس و اوراق بهادار برنده پرونده دستکاری قیمت توکن Hydro شد!

کمسیون بورس و اوراق بهادار

تسویه حساب ۲.۸ میلیون دلاری به نبرد قانونی هفت ماهه بین رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده و یک شرکت متهم به دستکاری قیمت ارزهای دیجیتال پایان داد.

در یک دعوای قضایی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مطرح شد، یک قاضی دادگاه منطقه نیویورک در ۲۰ آوریل شرکت فناوری هیدروژن و مدیر عامل سابق آن، مایکل راس کین را هدف قرار داد و آنها را به پرداخت ۲.۸ میلیون دلار به عنوان جبران خسارت و مجازات‌های مدنی محکوم کرد.

این مبلغ شامل بیش از ۱ میلیون دلار جریمه و حدود ۱.۵ میلیون دلار در سودهای “برداشت شده” است.

مایکل کین، مدیر عامل هیدروژن نیز با پرداخت ۲۶۰ هزار دلار جریمه شخصی موافقت کرد.

کمسیون بورس و اوراق بهادار در سپتامبر ۲۰۲۲ شکایتی را تنظیم کرد و بیان کرد که کین با استفاده از Moonwalkers Trading Limited، سازنده بازار، کارهایی برای تأثیرگذاری بر حجم و قیمت توکن هیدروژن HYDRO انجام می‌دهد.کمسیون بورس و اوراق بهادار ادعا کرد که کین و تایلر اوسترن، مدیرعامل مون واکرز (Moonwalkers ) پس از توزیع توکن‌های هیدروژن از طریق ایردراپ‌ها، برنامه‌های جایزه و فروش مستقیم به بازار در سال ۲۰۱۸ “برای ایجاد ظاهر نادرست فعالیت بازار قوی” توطئه کردند.

در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Ostern متهم است که توکن‌ها را در یک “بازار متورم مصنوعی” فروخته و باعث شده هیدروژن بیش از ۲ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

یک روز پس از طرح شکایت، اوسترن با پرداخت ۴۱۰۰۰ دلار موافقت کرد. در نتیجه هیدروژن و کین دیگر اجازه ندارند با ادعاهای مطرح شده توسط SEC علیه خود اعتراض کنند.

کین و شرکت مجاز به فروش ارزهای دیجیتال دیگر تا زمانی که توکن‌های Hydro تست Howey را گذرانده و مجوز SEC را کسب نکرده باشند، ندارند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست