اعتبار سنجی‌های TON در مورد تعلیق کیف پول‌های دارای ۲.۵ میلیارد دلار

در بلاک چین اثبات سهام، اعتباردهندگان شبکه باز (TON) در حال گفتگو در مورد تعلیق ۱۹۵ آدرس غیرفعال هستند. این رای‌گیری قرار است در ۲۱ فوریه (۲ اسفند) آغاز شود. مجموع تون‌کوین‌های نگهداری شده توسط این آدرس‌ها بیش از ۱ میلیارد یا ۲۱.۳ درصد از عرضه موجود است که در زمان نگارش تقریباً ۲. ۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

برای تصمیم‌گیری قطعی در مورد تعلیق باید حداقل ۷۵% از اعتباردهندگان در رای‌گیری شرکت کنند. تعلیق پیشنهادی، در صورت پذیرش، به مدت چهار سال اجرا می‌شود و در این مدت هیچ تراکنشی در آدرس‌های تحت تأثیر مجاز نخواهد بود. بلاک چین عمومی “فهرست معلق” را در دسترس قرار می‌دهد.

اگر یک آدرس کیف پول در مرحله توزیع اولیه توکن بین جولای ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۲ شرکت کرده باشد اما هرگز تراکنش خروجی را تکمیل نکرده باشد، آن آدرس کیف پول غیرفعال در نظر گرفته می‌شود. جامعه TON از صاحبان کیف پول‌های آسیب‌دیده خواسته است تا با انجام یک تراکنش در TON در ماه دسامبر، استفاده خود را نشان دهند. انجام تراکنش در هر زمانی قبل از پایان رای، از تعلیق احتمالی کیف پول‌های غیرفعال باقی مانده جلوگیری می‌کند. به یاد داشته باشید که آدرس‌هایی که در توزیع اولیه گنجانده نشده‌اند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

گفتنی است ۹۸.۵۵ درصد از کل عرضه تون کوین برای مکانیسم “اثبات کار اولیه” از طریق توزیع در دسترس قرار گرفت. رویکرد ماینینگ TON برای تمرکززدایی فرآیند توزیع و حفظ یک بلاک چین اثبات سهام ایجاد شد، برخلاف استراتژی‌های توزیع متمرکز که اغلب توسط تیم‌های توسعه بازار کریپتو انتخاب می‌شوند.

طبق بیانیه‌ای که TON، مجموعه‌ای از حامیان و مشارکت‌کنندگان این بلاک‌چین منتشر شد، این اقدام «گواهی بر ارزش شفافیت برای جامعه TON» است. در این بیانیه آمده است:

تعلیق احتمالی این کیف پول‌ها در مورد میزان تون‌کوینی که در حال حاضر در گردش است شفاف‌سازی کند و جامعه فعالی که در پروژه منبع باز مشارکت می‌کنند به رشد و شکوفایی خود ادامه دهند.

شبکه باز در ابتدا در سال ۲۰۱۸ توسط سازندگان پیام‌رسان تلگرام، که پروژه را برای ادامه به جامعه TON تبدیل کردند. ایجاد شد.

TON در اوایل این ماه TON Storage را به عنوان جایگزینی غیرمتمرکز برای فایل‌کوین و Storj برای اشتراک‌گذاری فایل و ذخیره‌سازی داده راه‌اندازی کرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست