ترون در کشور سنت مارتن پول قانونی می‌شود

در ۲۴ ژانویه (۴ بهمن ماه)، ترون [TRX] به نقطه عطف جدیدی دست یافت و به هدف شبکه برای تقویت پذیرش در سراسر جهان نزدیک شد. خالق TRON، جاستین سان، گفت که سنت مارتن ترتیباتی را برای استفاده از TRON به عنوان پول قانونی انجام داده است.

به گفته رولاندو بریسون، رهبر حزب متحد خلق، همکاری با TRON به عنوان زیرساخت بلاک چین، ، سنت مارتن می‌تواند به اکوسیستم جهانی در حال رشد و فراگیر ترون دسترسی پیدا کند. این پذیرش ممکن است منجر به افزایش جذابیت این شهر برای مسافران خارجی باشد. از طرفی با قانونی کردن ترون اقتصاد محلی نیز رونق می‌یابد.

اگر ارز‌های دیجیتال بدون قانون‌گذاری در سنت مارتن استفاده شوند، ممکن است خطراتی را ایجاد کنند. بنابراین ما باید اقدامات پیشگیرانه انجام دهیم. در نتیجه، من از حق خود برای معرفی این قانون استفاده می‌کنم و پروتکل ترون را در درجه اول قرار می‌دهم. 

واکنش توکن TRX

TRX در واکنش به این پیشرفت، در نمودار روزانه خود افزایش‌هایی را ثبت کرد. طبق داده‌های کوین مارکت کپ (coinmarketcap)، در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت این توکن ۲ درصد رشد کرد. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار آن بیش از ۵. ۷ میلیارد دلار است و با ۰. ۰۶۳ دلار معامله می‌شود. عملکرد TRX در بخش متریک نیز بسیار‌امیدوار‌کننده به نظر می‌رسد.

به عنوان مثال، در نتیجه افزایش قیمت اخیر، نوسان قیمت یک روزه TRX افزایش یافت. حجم اجتماعی شبکه نیز افزایش یافت و محبوبیت روزافزون آن را نشان داد.

با این حال طی چند روز گذشته، فعالیت توسعه TRX کاهش یافته است که می‌تواند برای شبکه مشکل ساز باشد.

خبر خوب برای سرمایه‌گذاران ترون

بر اساس اکثر شاخص‌های بازار، که از افزایش بیشتر قیمت حمایت می‌کنند، نمودار روزانه TRON نشان داد که سرمایه‌گذاران نیز ممکن است از آخرین دستاورد آن لذت ببرند. نوار میانگین متحرک نمایی (EMA) روند صعودی عظیم بازار را نشان داد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای TRX نیز بسیار بالاتر از خط خنثی بود. افزایش در جریان پول Chaikin (CMF) نشان دهنده احتمال بیشتر حرکت قیمت به سمت بالا است.

 

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست