نهنگی ۱۰۱۰ توکن غیرقابل مثلی را فروخت (بزرگترین فروش NFT)

بر اساس داده‌های نانسن، نهنگ غیرقابل تعویض (NFT) جفری هوانگ در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۱۰ توکن را به مبلغ ۱۱۶۸۰ اتریوم یا ۱۸.۶ میلیون دلار فروخت.  اندرو تورمن یکی از تحلیلگران نانسن که به نام ماچی (Machi ) نیز شناخته می‌شود، در پست توییتی اعلام کرد این “احتمالاً بزرگترین فروش NFT تا کنون ” است.

این نهنگ حدود ۳۸۰ واحد از توکن‌های مجموعه Otherdeed، حدود ۹۰ توکن از مجموعه میمون‌های کسل و ۱۹۱ میمون‌های جهش یافته (MAYC) فروخته است. 

در توییت تورمن آمده است:‌

در طول ۴۸ ساعت گذشته ۱۰۱۰ واحد NFT فروخته شده است و می توان آن را به بزرگترین فروش NFT نام برد. 

  •  ۹۰ واحد BAYC به ارزش ۵۷۰۷ اتریوم
  •    ۱۹۱واحد MAYC به ارزش ۳۰۹۱ اتریوم
  •  ۱۱۲ آزوکی به ارزش ۱۶۴۴ اتریوم 
  • ۳۰۸ واحد Otherdeed به ارزش ۵۸۲ اتریوم

البته نورمن معتقد است که این فروش NFT می‌تواند یک بازی برای کسب سود و در عین حال «یک واش تریدینگ بزرگ برای ایجاد سودهای هنگفت ایردراپ Blur» باشد. 

بر اساس گزارش‌ها، ماچی یکی از بزرگترین دریافت‌کنندگان ایردراپ توکن‌های BLUR از بازار Blur است که اخیراً از اوپن‌سی را به عنوان پلت‌فرم پیشرو NFT از نظر حجم معاملات است، شکست داد.

این پروژه در ۱۴ فوریه اولین دور ایردراپ‌های خود را پخش کرد. تعداد توکن‌های ایردراپ شده نسبت به سطح مشارکت کاربر در پلتفرم و فعالیت معاملاتی NFT در اتریوم متفاوت بود.

طبق گفته شرکت تحلیلی بلاک چین Arkham Intel،  ماچی در ۱۷ فوریه ۱.۸ میلیون توکن BLUR دریافت کرد و همه آنها را به مبلغ ۱.۳ میلیون دلار نقد کرد.

مانند سایر شرکت‌کنندگان در ایردر،  ماچی تمام BLUR دلاری خود را فروخت و در حال حاضر هیچ توکنی ندارد. او با میانگین قیمت ۰.۷۰۷ دلار ۱.۸ میلیون توکن Blur را به مبلغ ۱.۳ میلیون دلار فروخت. 

در نتیجه، ممکن است ماچی در تلاش باشد تا فعالیت معاملاتی NFT را افزایش دهد تا در دور آینده توکن های BLUR دیگری نیز دریافت کند. از طرفی نهنگ های دیگر نیز ممکن است همین فکر را داشته باشند.

طبق آمار NFT Price Floor، قیمت‌های کف مجموعه‌های برتر فروخته شده از جمله میمون‌های خسته، میمون‌های جهش یافته و Otherdeed ، نسبت به ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۷.۷۷، ۹.۲ و ۸.۱۶ درصد  NFT کاهش یافته‌اند. 

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست