۲۷ میلیارد دلار دارایی کریپتو تحت مدیریت موسسه‌های بزرگ قرار دارند!

موسسات مالی بزرگ ایالات متحده حداقل ۲۷ تریلیون دلار دارایی دارند و “فعالانه” به دنبال افشای مشتریان خود در معرض بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. در ۲۶ ژوئن، ملتم دمیرورز، مدیر ارشد استراتژی در کوین‌شیرز، حداقل هشت سازمان مالی مهم، از جمله ثبت یک ETF بیت کوین توسط بلک‌راک و پیشنهادات مدیریت ثروت رمزنگاری Fidelity، ذکر کرد که در زمینه دارایی‌های دیجیتال تلاش کرده‌اند.

سایر این شرکت‌ها عبارتند از جی‌پی‌مورگان، مورگان استنلی، گلدمن ساکس، BNY ملون و اینویسکو.

برنامه بلک‌راک در تاریخ ۱۶ ژوئن و در اوایل این ماه باعث افزایش تقاضا برای محصولات مرتبط شد و این ایده را افزایش داده که که “موسسات در حال آماده شدن” برای بیت کوین هستند.

بر اساس گزارش کوین‌کگو، در ۲۴ ژوئن، با افزایش اعتماد، قیمت بیت کوین به ۳۱,۱۸۵ دلار به بالاترین سطح سال ۲۰۲۳ رسید.

اگرچه “موسسات در حال آمده شدن هستند”، دمیرورز خاطرنشان کرد که هنوز هم بیشتر یک قطره است تا یک موج. او گفت: “ما در حال تماشای پل‌ها هستیم که در زمان واقعی ساخته می شوند.”

لازم به ذکر است که رقم ۲۷ تریلیون دلاری صرفاً تخمینی از کل دارایی‌های مدیریت شده توسط ۸ موسسه است و تنها درصد بسیار کمی از آن احتمالاً به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اختصاص خواهد یافت.

ویل کلمنته، یکی از بنیانگذاران Reflexivity Research، با وجود این واقعیت که ارزش بازار بیت کوین کمتر از ۶۰۰ میلیارد دلار است، ارزیابی Demiror را تکرار کرد.

سرمایه گذاران نهادی قبلاً علاقه بیشتری به وجوه مرتبط با بیت کوین نشان داده‌اند. به گفته کوین تلگراف:

ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) بیشترین ورودی هفتگی خود را در یک سال تجربه کرد و AUM را به بالای یک میلیارد دلار رساند.

میشل بومن، یکی از اعضای هیئت حکام فدرال رزرو، اوایل این هفته از فقدان چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال انتقاد کرد و اظهار داشت که عدم اطمینان پیرامون طبقه دارایی، مؤسسات را در یک “خلأ نظارتی” قرار می دهد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست