سود سهام سیلورگیت جهت حفظ ترازنامه با نقدینگی بالا به حالت تعلیق در آمد

سیلورگیت

پرداخت سود سهام توسط بانک رمزارز سیلور گیت در کالیفرنیا به منظور حفظ از “ترازنامه با نقدینگی بالا” خود متوقف شده است. این شرکت در ۲۷ ژانویه (۷ بهمن ۱۴۰۱) اعلام کرد که به منظور حفظ سرمایه، پرداخت سود سهام سری A با نرخ ثابت ۵.۳۷۵٪ سهام ترجیحی غیر انباشته خود را متوقف می‌کند.

اگرچه این شرکت اعلام کرد که این تصمیم برای پشت سر گذاشتن زمستان کریپتو گرفته است، اما تأکید کرد که همچنان “وضعیت نقدی مازاد بر سپرده‌های مشتری دارایی دیجیتال خود را حفظ می‌کند.”

با توجه به نوسانات اخیر در تجارت دارایی‌های دیجیتال، این تصمیم “منعکس‌کننده تمرکز شرکت بر حفظ ترازنامه با نقدینگی بالا با موقعیت سرمایه قوی است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که با تغییر شرایط بازار،”هیئت مدیره توزیع سود سه ماهه را مجدداً ارزیابی خواهد کرد.”

ناگفته نماند این اعلامیه تنها ۱۱ روز پس از آن که شرکت در ۱۷ ژانویه زیان خالص ۱ میلیارد دلاری خود را برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ گزارش کرد، اعلام شد. سیلورگیت حال و هوای منفی بازار، که سرمایه‌گذاران را به سمت انتخاب استراتژی “ریسک خارج کردن” در سال گذشته سوق داده است، دلیل عملکرد ضعیف شرکت کرده است.

در گزارش سه ماهه چهارم، آلن لین، مدیر عامل سیلورگیت، از زبان مشابهی با آخرین بیانیه استفاده شد که همچنین اظهار داشت که این شرکت همچنان نسبت به بازار ارز‌های دیجیتال خوشبین است و در عین حال هدف آن حفظ “ترازنامه بسیار نقدشونده با موقعیت سرمایه سالم” است.

قیمت هر دو سهام ممتاز (SI-PA) و سهام عادی (SI) پس از اعلام توقف تقسیم سود در روز جمعه به طور قابل توجهی کاهش یافت.

داده‌های یاهو فایننس نشان می‌دهد که قیمت SI PA با ۲۲.۷۱ درصد کاهش به ۸.۸۵ دلار و قیمت SI با ۳.۷۶ درصد کاهش به ۱۳.۵۸ دلار رسید. گفتنی است سهام SI PA طی ۱۲ ماه گذشته ۶۰ درصد و ۸۷.۴۶ درصد کاهش یافته است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست