همکاری Adidas و Prada در حوزه NFT و شبکه پالیگان

همکاری adidas Orginals و Prada در حوزه NFT

شرکت adidas و Prada به منظور ایجاد توکن غیر مثلی (NFT) ساخته شده به وسیله خود کاربران با هم همکاری خواهند کرد. بر طبق این همکاری آدیداس و پرادا از طرفداران خود خواهند خواست که بر روی شبکه پالیگان اقدام به تولید ان اف تی (NFT) بکنند.

همکاری Adidas و Prada برای انتشار اولین مجموعه NFT مشترک خود

برند مد لوکس ایتالیایی Prada و غول پوشاک ورزشی Adidas در حال ساخت اولین پروژه NFT مشترک خود بر روی بلاکچین پالی گان هستند. آدیداس که قبلاً به حوزه متاورس ورود کرده بود، اکنون با پرادا به همکاری پرداخته تا مجموعه NFTهای ساخته شده توسط کاربران را تحت عنوان Adidas for Prada Re-Source را منتشر کند. ‏شرکت Polygon نیز اعلام کرد این همکاری، نقطه عطفی بسیار مهم در این حوزه خواهدبود.

پوشش بخشی از بازار NFT توسط پالی گان

طبق آخرین اخبار منتشر شده در وبسایت u.today، بلاک چین پالی گان اخیرا اعلام کرده بود که یک انجمن بزرگ برای جامعه گیمرهای هندی ایجاد می‌کند. پروژه IndiGG، با همکاری Yield Guild Games، یک انجمن بازی برای کسب درآمد است و گیمرها را جمع کرده تا از طریق بازی های NFT و Polygon Studios درآمد کسب کنند. لازم است بدانید که شاخه توکن های غیرمثلی یا همان ان اف تی و گیمینگ پالیگان اخیرا ۶ میلیون دلار برای تقویت بازی های کسب درآمد در هند جمع آوری کرده است.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست