ارائه‌ خدمات ارز دیجیتال مجوز دار صرافی بایننس در بحرین

ارائه‌ خدمات ارز دیجیتال مجوزدار صرافی بایننس در بحرین

به گزارش وبسایت خبری cointelegraph، صرافی ارز دیجیتال بایننس به لطف مجوز اعطا شده توسط بانک مرکزی بحرین، خدمات قانون‌گذاری شده خود را به اولین کشور از شعب خود در خاورمیانه ارائه خواهد کرد. بحرین توانست این مجوز را از طریق شورای همکاری کشورهای عربی خلیج فارس (GCC) صادر کند. مدیر عامل صرافی بزرگ بایننس، آقای چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ، اخذ مجوز ارائه خدمات دارایی‌های کریپتویی را در کشور بحرین و در تاریخ ۱۴ مارس اعلام کرد. مجوز جدید بایننس به آنها اجازه می‌دهد تا خدمات کریپتویی از جمله معامله، نگهداری و مدیریت سرمایه برای مشتریان ارائه دهند. دسامبر سال گذشته، بایننس تأییدیه فعالیت در بحرین را دریافت کرد و آن تاییدیه اکنون به یک مجوز کامل تبدیل شده است.

رشید المراج، رئیس بانک مرکزی بحرین (CBB) نیز درباره این موضوع اعلام کرده است که کشور بحرین در حال توسعه مقررات منطبق با روندهای جهانی است که نوآوری و بهترین شیوه‌ها را امکان پذیر می‌کند. این مجوز به صرافی Binance اجازه می‌دهد تا به تلاش های توسعه خود در سراسر حوزه های قضایی جهانی و در عین حال مطابق با مقررات محلی ادامه دهد. هفته گذشته، CZ اعلام کرد که بایننس قصد دارد کسب‌وکارهای سنتی را در هر بخش اقتصادی در سراسر جهان شناسایی کرده و برای سرمایه‌گذاری در آنها اقدام کند، همچنین قصد دارد آن‌ها را به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال متصل کند. خوب است بدانید که بحرین علیرغم اندازه نسبی آن نسبت به سایر کشورهای منطقه، یکی از کشورهای دوستدار بازار کریپتوکارنسی در خاورمیانه است.

صرافی FTX برنده مجوز افتتاح شعبه محلی در دوبی

در همین روزها در کشور عربی امارات و شهر دوبی، ‏صرافی FTX به سرمایه‌گذاران سازمانی در دوبی محصولات مشتقه خود را با مجوز افتتاح شعبه ارائه خواهد داد. ‏به نظر می‌رسد که این مجوز تحت قانون جدید در حوزه رمزارز‌ها که هفته پیش در این کشور تصویب شده بود، صادر شده است. Sam Bankman-Fried مدیر عامل این صرافی ادعا کرده است که در حال حاضر این صرافی اولین و تنها مجوز فعالیت در کشور امارات را به خود اختصاص داده است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست